Po sedmi letech manželství se sedmačtyřicetiletá kráska Kim rozvádí se svým o pět let mladším fešáckým manželem Alecem. Podle vyjádření tiskové mluvčí Oscarem ověnčené herečky jdou ti dva od sebe pro nesmiřitelné rozpory.
Podle spekulací tisku žijí Kim a Alec už několik měsíců odděleně, v dokumentech předaných losangeleskému soudu se jejich odloučení uskutečnilo 5. prosince minulého roku. Kim a její pětiletá dcera Ireland nyní žijí v Los Angeles, zatímco Alec obývá jejich dřívější sídlo v New Yorku. Že by už Kim nebavilo žít s chlápkem, o kterém před pěti lety psaly bulvární časopisy v souvislosti s tím, že zmlátil fotografa, o němž se domníval, že jeho a jeho rodinu sleduje? Tehdy musel Alec za svoji výtržnost vysázet 4 500 dolarů, protože onen muž se s celou kauzou obrátil na soud.
Co se týká Kim, rozvod je pro ni zřejmě obehranou vestou, protože jednou už tuto anabázi podstoupila se svým dřívějším manželem uměleckým maskérem Ronem Brittonem, s nímž se po devítiletém manželství rozvedla v roce 1989. Krásná blondýnka, která se z modelky proměnila v herečku a svoji cestu za slávou stříbrného plátna završila v roce 1997 získáním sošky Oscara za roli ve filmu L.A. Přísně tajné, se ale určitě neztratí. Kdopak bude jejím příštím mužem?
Reklama