Vicemiss za rok 1998, jedna z nejkrásnějších a ve společenských rubrikách nejčastěji „propíraných“ českých modelek Alena Šeredová bude tuto středu hostem on-line rozhovoru, který pro vás připravují magazíny Novinky.cz a Žena-in.cz.
Říká se, že v soutěži o královnu krásy jí před třemi lety nejvíce uškodila její cílevědomost a očividné odhodlání zvítězit, protože porotci prý mají raději milé a jemné dívky než energické dračice. O vítězství ji tak připravila (méně kontroverzní) Kateřina Stočesová, která však vzápětí začala topit svoji kariéru v konfliktech s pořádající agenturou. Možná i proto pak reprezentovala Českou republiku na Miss World 98 právě vicemiss Alena Šeredová (oficiálně se jako důvod uvádělo, že Alena umí lépe anglicky), která na Seychellách pronikla do první desítky nejkrásnějších dívek světa.
Alena patří k vyhledávaným modelkám současnosti, i když stát se modelkou prý nebylo jejím dívčím snem. Prý chtěla být letuškou nebo dělat něco jiného s lidmi. Už nějaký čas žije a pracuje v Itálii, odkud se čas od času vrací domů do Prahy. Už více než čtyři roky chodí s moderátorem Bořkem Slezáčkem a podle bulvárního tisku je jejich vztah tak trochu „Itálie“. Přesto se proslýchá, že by se měli v dohledné době vzít. Alena už dokonce od Bořka dostala zásnubní prsten. Každopádně jsou Alena s Bořkem nepřehlédnutelný pár – loni byli vyhlášeni jako nevíce sexy slavný český pár v anketě časopisu Spy. Alena má ráda pohodlí a po bytě prý chodí nejraději nahá.
Na rozdíl od některých modelek, které jsou „kde nic tu nic“, Alena Šeredová má tak krásné poprsí, že je tato část jejího těla neustále středem pozornosti i dohadů, zda je a nebo není pravá. Každopádně se se svými vnady pohledná modelka nijak zvlášť neschovává, o čemž svědčí třeba „průsvitné“ fotografie, které jsou k vidění i na mnoha internetových stránkách. Také pózovala v rouše Evině a zcela nenalíčená na fotografiích A. Zíky pro prestižní kalendář firmy Leica, o kterých sama říká, že nejsou nijak odvážné.
Má Alena Šeredová silikonová ňadra, nebo k ní byla příroda tak štědrá? Co plánuje v soukromém životě? Jaké zajímavé nabídky na práci se chystá přijmout? Co by ve své kariéře modelky nikdy neudělala? Jak vzpomíná na volbu Miss ČR? Na tohle i mnoho dalšího se můžete zeptat krásné a sexy dívky Aleny Šeredové, která vám bude on-line odpovídat tuto středu v poledne! Své otázky ale můžete začít pokládat už teď!
Reklama