Je známo, že módní návrháři těžko vydýchávají výstřelky, ve kterých se prezentují světové hvězdy popmusic. Někteří z nich jdou dokonce tak daleko, že sestavují žebříčky nejhůře oblečených zpěvaček. Například na černé listině nazvané „Nejhůře oblečené ženy roku 2000“ samozvaného módního guru Blackwella figuruje na první příčce velepopulární zpěvačka Britney Spears. Pohrdání módních tvůrců si mladičká zpěvačka získala díky svým vyšívaným džínům, pleteným tričkám a oblečkům s třásněmi, které prý vypadají jako z obchoďáku.
Ironií je, že na seznamu, kromě Christiny Aguilery a Courtney Love, figuruje taky královna popu Madonna, která je obrovskou obdivovatelkou Britney. Dokonce na důkaz své náklonnosti nosí tričko s obrázkem roztomilé popové princezničky na prsou. V rozhovoru pro časopis Elle se nedávno Madonna „malé“ Britney veřejně a velmi ohnivě zastala: „Nechápu, proč do ní pořád všichni šijou! Vždyť je jí teprve 18 let. Chtěla bych vidět vás, jestli jste to měli v tomhle věku v hlavě líp srovnané!“
Co naplat. Ať si kdo chce co chce říká, Britney je zkrátka hvězda a to opravdu obrovského formátu, takže jí může být docela fuk, co si o ní kdo myslí. Hlavně že má dost fanoušků. A to asi ano, protože do koce minulého roku se prodalo více než 7 milionů nosičů jejího posledního alba.
Mezi oběma ženami, které září bok po boku na hudebním nebi, však není jen vzájemná sympatie, ale pravděpodobně spolu brzy připraví i nějaký hudební projekt. Proslýchá se, že by se měly v květnu sejít ve studiu a něco spolu natočit. I když zpráva zatím nebyla oficiálně potvrzena, je jasné, že bude na co se těšit. Madonna a Britney se spolu také ocitnou v záři reflektorů 21. února, na předávání hudebních cen Grammy v Los Angeles, kde jsou obě mezi nominovanými na nejlepší zpěvačku.
Reklama