Hostem našeho středečního on-line rozhovoru bude ve středu 10.1. ve 12.00 moderátorka nováckého Peříčka Soňa Polonyiová!!!
Soňa Polonyiová před časem vystřídala v roli moderátorky erotického Peříčka oblíbenou blondýnku Janu Štefánkovou. Údajně tenkrát šlo o to, že by mělo Peříčko „přitvrdit“. Na to, jestli opravdu přitvrdilo, jsou rozdílné názory. Ať už je to tak či onak, sledovanost Peříčka je stále vysoká. Díky oblibě pořadů tohoto zaměření chystá podobný projekt i Česká televize, údajně oslovili s nabídkou k moderátorství českou pornohvězdu Paulu Wild. Kdy takový pořad poběží, není ale zatím známo. Naproti tomu televize Prima již ohlásila svůj pořad „Sex na ex“, kterému zapůjčí tvář kontroverzní blondýnka Kateřina Kornová.
Co přináší moderátorkám moderování erotického pořadu? Díky moderování Peříčka se stala Soňa najednou středem zájmu mužů o mnoho více něž před tím. Dostala několik velice lukrativních nabídek k sexu a dokonce některé z nich velice kuriózní. Na začátku jejího působení v Peříčku jí dokonce jistý vlivný politik nabídl klíčky od luxusního auta za to, když se s ním vyspí. Podobný návrh prý dal již několika ženám před ní, které si dnes vesele v získaném autě jezdí. Nabídek k sexu je opravdu mnoho, ale Soňa je odmítá. Má své soukromí, které si střeží, a muž v něm určitě nechybí. A je to prý svobodný vztah, nikoho nechce vlastnit.
Soňa Polonyiová je temperamentní smyslná tmavovláska slovenského původu. Uvádění takového pořadu je pro ní určitý druh exhibice a nedělá jí žádný problém, protože jí prý nikdy nevadilo mluvit otevřeně o sexu. V Peříčku nehledá inspiraci pro vlastní život, naopak, spíš se snaží mluvit o věcech, které sama poznala na vlastní kůži a o čem není přesvědčená, že není dobré prý v Peříčku není! Nápady hledá při schůzkách se staršími a zkušenými muži. Myslí si, že sex je základem veškeré pohody a vše funguje jinak, když funguje dobře sex.
Jaké má Soňa ráda muže? Muže má ráda hlavně zkušené, nevidí kouzlo v mužské nevědomosti. Sice ráda nějakou drobnost přidá, ale to je tak všechno. Muži musí být okouzlující, schopní a zkušení. Ve vztazích muže a ženy vidí moderátorka nejdůležitější otevřenou komunikaci. Ať už o sexu nebo o obyčejných věcech.
Je ráda, když se něco přiučí, sex je pak zajímavější a vášnivější. „Úplně nejlepší ale je, když si člověk po takové noci řekne, že může klidně umřít, protože nic lepšího už v životě nemůže zažít," tvrdí.
Jaké je soukromí Soni Polonyiové? Na jaké zážitky spojené s natáčením ráda vzpomíná? Co jí nejvíce vyvedlo z míry? Dělá jí dobře že je sexsymbolem? Spolupracuje na scénáři pořadu svými nápady? Co bude dělat, až Peříčko moderovat nebude? Na to všechno se můžete Soni zeptat už dnes! Nebojte se jí položit otázku na tělo, vždyť o sexu ráda otvřeně mluví! Na odpovědi se těšte ve středu v poledne zde!
Reklama