Devětadvacetiletá herečka Annabeth Gishová se objeví ve třech nových epizodách populárního televizního seriálu Akta X jako nová agentka FBI. Ne, nebojte se. Nevyšoupne vaši starou známou Scullyovou (Gillian Andersonovou). Stane se - po Robertovi Patrickovi, který nahradil Davida Duchovnyho alias Foxe Muldera, - další novou tváří tajuplné série. Zatím jen na čas, později však možná na stálo – vše záleží na ohlasu diváků, jak uvedl magazín The Hollywood Reporter.
Tvůrce seriálu Chris Carter říká: „Zdá se mi, že zařazením Roberta Patricka, jsme hodně získali, a věřím, že s Annabeth bude seriál ještě úspěšnější.“
Nová agentka FBI v podání Annabeth Gishové nebude mít za sebou jen zkušenost s tajemnými případy, ale také „společnou minulost“ s agentem Johnem Doggettem (R. Patrick). Jinými slovy, mezi dvěma nováčky vznikne podobné sexuální napětí, jaké bylo typické pro starší díly s Gillian a Davidem.
První epizoda s Annabeth bude zároveň naznačovat možný návrat agenta Muldera uneseného mimozemšťany…
Pokud vás zajímá, kde se A. Gishová objevovala v minulosti, tak připomínáme její role ve snímcích Mystic Pizza, Poslední večeře, Wyatt Earp nebo Nixon.
Reklama