Lovec žen Kevin Costner tvrdí, že končí se sukničkářstvím. Poté, co se po šestnácti letech rozvedl se svojí ženou Cindy, se z něj stal jeden z nejproslulejších svůdníků Hollywoodu. Nyní se zase tváří jako svatoušek a dává sbohem všem flirtům.
Kevin se totiž údajně zamiloval (aspoň to sám tvrdí) a jeho srdce prý definitivně patří šestadvacetileté krásné blondýnce Christine Baumgartenové. Kevin se po rozvodu choval jako utržený z řetězu. Měl pletky s kdekým a takovými celebritami jako je Mira Sorvino, Joan Lunden, Elle Macpherson, Angie Everhart, Marla Maples, Carla Bruni, Cheryl Tiegs, Courteney Cox, Tawny Little nebo Naomi Campbell. Z milostné avantýry s bohatou dědičkou Bridget Rooneyovou dokonce vzešlo i nemanželské dítě.
Co se stalo, že se chce Kevin, kterému je pětačtyřicet, usadit? Rád se s Christine ukazuje na veřejnosti ruku v ruce a pyšně ji představuje jako svou jedinou a skutečnou přítelkyni. Přiznává se, jaký byl: „Chci, aby to bylo jasné: nejsem svatý. Nebyl jsem sám. Měl jsem přítelkyně. Je ale rozdíl, s kým se prezentujete na veřejnosti. Jen těžko můžete chodit mezi lidi v objetí s někým, kdo pro vás příliš neznamená.“. Toto prohlášení určitě hnulo žlučí mnoha jeho postelovým přítelkyním. Kevin se dokonce nebrání ani myšlence mít další děti. Jeho tři potomci (12,14 a 16 let) akceptují tatínkovu novou tetu. Ale znáte to, uvidí se, jak to dopadne…
Reklama