Madonna se čerstvě vdala, takže si protáhne líbánky i na Nový rok. Sice už teď slaví na návštěvě u Stingů, ale znáte Madonnu, je to žena plná změn, chtěla by uvítat Nový rok na břehu moře a z pláže pozorovat první ranní paprsky slunce v novém tisíciletí. Její novopečený manžel jí splní, co jí na očích vidí, takže bude stát určitě vedle ní a bude jí držet za ruku.
Antonio Banderas se rád pobaví nad sklenkou něčeho dobrého k pití a bude krotit svou jižanskou horkou krev vedle své ženy Melanie Griffithové. Ta, jak se zdá už delší čas, chce otěhotnět, takže bude káravým okem sledovat, jestli toho sladký Antonio nevypil mnoho, protože zplodit potomka za noci, kdy se láme tisíciletí bude určitě vzrušující. Jenže, když se jí Antonio zboří, nebude asi nic.
Harrison Ford. Podle posledních zpráv, kdy se mužný Harisson Ford chová jako utržený ze řetězu, bude i jeho Silvestrovská noc docela divoká. Jedinečnou noc prý chce strávit na pobřeží na Jamaice v jednom nejmenovaném prestižním hotýlku, kde mu budou tančit snědé tanečnice erotické tance jen pro jeho oči.
Michael Douglas se prý po narození svého synka trošku zbláznil, mluví šišlavou mluvou, nikdo ho nevidí jinak než se žehličkou v ruce nebo s mlíkem pro mimina a když jeho synáček usne, převléká se do zorrovského převleku a vyrývá kordem do stěn svého luxusního příbytku písmeno Z, aby tak předvedl svou potlačenou mužnost Catherine Zetě Jones, která stejně miluje filmovou postavu Zorra. Takže jejich Silvestr bude v modelu předchozích dní.
Sharon Stone se stala milující matkou, ale stejně plánuje noční výlet oslavujícím městem, kdy bude chodit v sukni bez kalhotek, aby si tak připomněla slavná léta úspěchu filmu, kde šokovala diváky erotickou scénkou při přehodu nožky přes nožku a pod sukní nic.
Sylvester Stallone . Tak ten se asi těší na Silvestra ze všech nejvíc, protože nejen že oslaví nové tisíciletí, ale také pořádně oslaví svůj svátek a se slzami v očích zavzpomíná na bambulu Rockyho.
Zpráva byly přejaty z agentury Divoké Kachny, tímto jim za zdroj děkujeme.
Reklama