Podle posledních informací se Madonna a Ritchie zítra vezmou na sto let starém pohádkovém hradě, který patří milionářskému hoteliérovi Peterovi de Savary. Hned v sobotu by pak měl být jejich čtyřměsíčního syn Rocco slavnostně pokřtěn v katedrále v nedalekém Dornochu.
Madonna i s rodinou je údajně již od pondělí v této části skotské vysočiny, která je navzdory své zdánlivé odloučenosti od světa (nebo možná právě pro ni?) vyhledávaným cílem mnoha slavných osobností showbusinessu. Dubovým dřevem vykládané sály a honosné knihovny hradu Skibo bývají například útočištěm herců jako Jack Nicholson nebo Ewan McGregor. V souvislosti s nedávnou svatbou Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jonesové, která konkuruje Madonniným vdavkám v souboji o nejhvězdnější svatbu roku, stojí za zmínku, že Skibo byl jedním z horkých favoritů na místo svatebního obřadu. Catherine prý toto místo označila za „nejromantičtější na zeměkouli,“ ale nakonec se stejně brali v newyorském hotelu laza…
Hrad Skibo, ke kterému se v těchto dnech upínají zraky milionů lidí, si nechal vystavět na přelomu 19. a 20. století americký ocelový magnát skotského původu Andrew Carnegie. I přes zjevnou kumulaci VIP osobností, je příjezd královny popu Madonny pro všechny místní největší událostí, k jaké zde kdy došlo. K tomu přispívá i „nájezd“ tisícihlavé armády zástupců médií, kteří si nemohli nechat ujít příležitost být u toho, když Madonna řekne své ano.
Novomanželé údajně plánují tiché týdenní líbánky na skotské Vysočině a pak zamíří i s dětmi do Edinburghu, kde přivítají Nový rok na rockovém koncertě pořádaném na hradě nad hlavním městem Skotska.
Obě hvězdy zastihla svatba na vzestupu jejich kariéry. Ritchieho poslední film „Snatch“ se stal šlágrem v britských kinech a v lednu se totéž očekává i na území Spojených států. Madonnina poslední deska Music, která vyšla letos v září, se na hitparádách 23 zemí vyšplhala až na nejvyšší příčku, stejnojmenný singl se stal jedničkou dokonce v 25 státech.
Reklama