Kdo si myslel, že se na včerejším on-line rozhovoru dozví o herci Jiřím Macháčkovi nějaké podrobnosti z jeho soukromí nebo na čem právě pracuje a podobně, tak měl smůlu. Kdo ale čekal, že tu hodinu a kousek po poledni stráví s vtipným a pohotovým „chatařem“, tak se nespletl. Odpovědi ze sebe Dr. Vinetů alias Jakub alias Bob alias Jiří sypal v takovém tempu, že mu ostatní chatující sotva stačili. Samozřejmě se nejvíc otázek točilo kolem Samotářů, kapely MIG 21 a reklamy s nešťastníkem Bobem.
Co na sebe Jirka Macháček prozradil? Že chystá první desku se skupinou MIG 21, že se neztotožňuje s týpky, které hraje, že by chtěl být hlavně sám sebou. Že bere stopařky a líbí se mu jak vychrtlé modelky, tak plnoštíhlé nemodelky. Že je zamilovaný. Že ta úžasná oranžová bundička, co má na sobě, je ze sekáče v Novém Jičíně a stála 80 korun. Že byl dva měsíce v Mexiku a že se mu tam líbilo. Že měří 179 cm, ale všude říká 180. Že hraje v dejvickém divadle ve hře Oblomov, ale lístky na leden jsou už vyprodané, tak se máte přijít podívat v únoru. Že má kladný vztah k internetu a on-line rozhovorům. Že ze zvířátek má nejraději husu na kapru, kapra na pstruhu, pstruha na čápu a čápa na huse. Ovšem s chlebem.
Jo, a taky si Jiří zachatoval s Ježíškem, který mu slíbil velký, příjemný, čistý froté ručník. Uvidíme….
Chcete vědět, jak se Jiří dostal k divadlu Sklep? Co bude dělat na Silvestra a jak prožívá Vánoce? Jestli byl ministr dostál v rozhovoru v Noci s Andělem opilý? Pročtěte si celý rozhovor, můžete tak učinit právě TADY!
Reklama