O modelkách se říká, že jsou sice krásné, ale v hlavě toho moc nemají. Iva Kubelková tohle tvrzení obrátila na našem včerejším on-line rozhovoru zcela naruby. Ano, byla krásná. V černých kalhotách, černém triku, černých jehlových botách a šedočerném „hadím“ kabátě až na paty nebyla své pověsti sexy krásky nic dlužna. Zároveň to však byla milá, vtipná, chytrá a velmi pohotová dívka, která s námi v internetové kavárně Electra proseděla dvě hodiny, kdy neúnavně odpovídala na celkem 186 dotazů čtenářek (a v hojném počtu i čtenářů) magazínů Žena-in.cz a Novinky.cz.
Co jsme se dozvěděli? Že Iva vnímá svoji krásu jako dar od Boha a proto si jí nesmírně váží. I když někdy není s něčím na svém těle spokojena, často si pak řekne, že je to vlastně rouhání. Myslí si, že ve 23 letech se toho pro krásu nemusí dělat až tak strašně moc. Stárnutí se ale nebojí a dokonce se přiznala, že se na ně těší! Je vegetariánka, ale ryby jí. Miluje italskou kuchyni, svíčkovou s brusinkama (samozřejmě bez masa) si však dá ráda. Líbí se jí na Seychellách, kde hodlá také strávit letošního Silvestra spolu se svým o deset let starším přítelem automobilovým závodníkem Martinem Kolocem. O něm a o svém vztahu k němu hovořila opravdu moc hezky a tak není divu, že na otázku, který český muž je podle ní nejvíce sexy, odpověděla se smíchem, že Martin. Iva na mužích nejvíce obdivuje zodpovědnost, smysl pro humor a velkorysost. A to všechno prý její přítel má. I když někteří čtenáři nadhodili, že vypadá jako tvrďák, Iva se ohradila, že je to nejcitlivější muž, jakého zná.
Samozřejmě se spousta otázek točila kolem Vánoc. Iva prohlásila, že u nich doma se už druhým rokem drží Vánoce bez dárků, jen si s Martinem chtějí užívat atmosféry a svátků. Prý tím oba ulehčili práci svým rodičům, kteří tak nemusejí řešit, co jim dát pod stromeček.
Iva Kubelková nejraději ze všeho lenoší. Ze sportů dává přednost kolečkovým bruslím a lyžování, ale s tím si letos bude muset dát pohov, protože ji ještě trápí pozůstatky loňského zranění v Dolomitech. Hodně času stráví Iva v autě, ale do rychlého vozu by si prý sedla jedině s Martinem, protože nikomu jinému tolik nedůvěřuje.
Chcete vědět kolik dětí plánuje krásná Iva Kubelková? Proč nechce pracovat v zahraničním modelingu? Co říká o svém bývalém příteli Jaromíru Jágrovi? Kdo kromě Martina Koloce tvoří její domácí zázemí? Jestli uzavře před svou svatbou předsvatební smlouvu? Jestli někdy zkusila drogy? Kde kupuje spodní prádlo? Přečtěte si kompletní rozhovor.
Reklama