Madonna - největší pop star konce tisíciletí byla minulý pátek vykradena. Její londýnský dům v módní čtvrti Notting Hill navštívili zloději, zatímco dvaačtyřicetiletá zpěvačka, její dvě děti a její přítel klidně spali o poschodí výš. Při vloupání nebyl naštěstí nikdo zraněn. Už v červnu měla Madonna nezvanou návštěvu, když se zloději neúspěšně pokusili vloupat do jejího domu v Kensingtonu. Ironií osudu je, že Madonna dala bydlení v Londýně přednost před Los Angeles údajně také proto, že se zde cítila bezpečněji.
„Bylo odcizeno mnoho věcí, mimo jiné klíče od auta, se kterým pak lupiči také ujeli,“ sdělila tisku mluvčí policie. Madonnin partner Guy Ritchie tak přišel o svého parádního Range Rovera, který byl však později objeven v západním Londýně a nyní je podroben policejnímu zkoumání.
O tři dny dříve Madonna vystoupila v půlhodinové hudební show, která byla jejím prvním koncertem v Británii po sedmi letech a která byla přenášena do světa pomocí internetu, takže ji shlédlo rekordních 9 milionů diváků. Překonala tak s přehledem on-line koncert neméně slavného ex-Beatla Paula McCartneye, který se odehrál minulý rok v legendárním klubu Cavern v Liverpoolu.
Reklama