Včera v poledne se konal on-line rozhovor se zpěvačkou Annou K. Otázky začínaly buď oslovením Anno, Aničko nebo Lucko, ale nikdo nenapsal Lucianno. Bohužel dopravní zácpa a několik bouraček na cestě zapříčinilo to, že se začátek rozhovoru posunul až na jednu hodinu. Co ale můžete dělat v dopravním zmatku, když se nemůžete nikam hnout, jen trčet a čekat až se to pohne? Anna K nám popisovala na uvítanou pocity herce Michaela Douglase z filmu Volný pád, kdy v podobné situaci vystoupí z auta, zabouchne dveře a odejde. Pak se zblázní. Ale to už je jiná kapitola..
Co jsme se o Anně K dozvěděly? Už jí opravdu nebavěj dotazy na Mahulenu Bočanovou, jak to spolu mají, jak spolu vycházejí a podobně. Vždycky se prý najde někdo, kdo o tom začne psát a už se zase roztáčí kolotoč bulvárních dohadů. Dnes Anna žije s přítelem muzikantem Tomášem Varteckým a chce udělat všechno pro to, aby to bylo navždy. Co se týká intimností, prozradila, že má kladný vztah k orálnímu sexu, má ráda nahotu, ale nahá by se fotit nenechala a upřednostňuje dlouhotrvající vztahy. Chtěla si prý kdysi nechat udělat plastiku nosu, nejlépe takového jako má Michael Jackson, ale u chirurga ji tak ponížili, že si to rozmyslela a odešla.
Hodně mluvila o jídle, že je to jedna z příjemných věcí v životě, ale udržet si pevnou postavu je fuška. Se smíchem vyprávěla, že už byla dvakrát v posilovně, všechno jí bolí a úspěch ze cvičení oslavila dobrým jídlem. Anna K ale určitě není typ, který by se mohl trápit nějakou pomyslnou tloušťkou. Její vášní jsou její psi, ale také všechna zvířata, kterých by prý měla nejraději plný byt. Miluje nosorožce, za kterými jezdí do ZOO ve Dvoře Králové.
Co Anna K chystá? Kolik by chtěla mít dětí? Proč se nepotápí? Jaký má vztah k muzice? Proč ne Lucianna, ale Anna? Přečtěte si celý rozhovor a dozvíte se daleko víc!
Reklama