Michael Douglas si konečně vzal Catherine Zeta-Jonesovou. Horda fanoušků a paparazziů se shromáždila v sobotu kolem slavného hotelu Plaza v New York City, aby byli co nejblíže jednomu z nejsledovanějších svatebních párů posledních let. Na slavnosti, která stála údajně 2 miliony dolarů bylo očekáváno více než 250 hostů, kteří se sjížděli k hotelu v nespočetných luxusních limuzínách. Mezi příchozími byly takové herecké celebrity jako Goldie Hawnová, Christopher Reeve, Sean Connery, Jack Nicholson, Sharon Stoneová, Danny DeVito a jeho žena Rhea Perlmanová, podle některých zdrojů byli pozváni i hvězdní režiséři Oliver Stone a Steven Spielberg. Na svatbu přiletěli také Catherinini příbuzní z Walesu včetně 85leté babičky.
Šestapadesátiletý štramák Michael Douglas a jeho jednatřicetiletá novomanželka Catherine se seznámili před dvěma lety na filmovém festivalu v Deauville. Michael byl prý krásnou Welšankou tak okouzlen, že jí zašeptal do ucha: „Chtěl bych být otcem vašich dětí!“ V březnu 1999 už byli spolu a před třemi měsíci se jim narodil syn Dylan Michael.
Novomanželé prý prodali své svatební fotky exkluzivně anglickému magazínu OK!, takže si ještě chvíli počkáme, než hvězdné záběry obletí svět. Zato víme, že šaty, které měla nevěsta na sobě, pocházely z návrhářské dílny Davida Emanuela, který se podílel i na pohádkové svatební róbě pro princeznu Dianu. Catherine je opravdu neodolatelná. Svědčí o tom i vtipná poznámka, kterou utrousil ženichův otec – herec Kirk Douglas: Prý by si krásnou Catherine vzal sám, ale jeho žena se nechce rozejít.
Ačkoliv o datu a místě svatby se měsíce dopředu hlasitě hovořilo po celém světě, detaily byly nakonec tisku víceméně utajeny. Ochranka, která měla za úkol držet všechny nezvané hosty a zvědavce stranou svatebního reje, prý čítala 40 mužů hlídkujících u zátarasů, kromě toho byla k dispozici policie a ostraha hotelu. Slavnostní menu se skládalo ze sedmi chodů, které byly kombinací americké a welšské kuchyně - Catherine je původem Welšanka. Z téhož důvodu slavnost doprovodil zpěvem v rodném jazyce welšský zpěvák Tom Jones.
Líbánky chtějí šťastní novomanželé strávit v zasněženém Coloradu.
Reklama