Dalším hostem on-line rozhovoru, který připravují magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz bude ve středu 20. listopadu slavná a stále slavnější zpěvačka Anna K. Pokud vás zajímá a chcete se jí na něco zeptat, připojte se ve středu a sledujte on-line povídání s touto nevšední ženou!
Anna K, vlastním jménem Lucianna Krecarová se málem narodila v sanitce mezi Vrchlabím a Špindlem, kde bydleli její rodiče. Ti se bohužel brzo rozvedli a malou Luciannu vychovávala babička. Do první třídy jezdila na lyžích, pak se matka s nevlastním otcem přestěhovali do Čtyřkol u Prahy. Od třetí třídy bydlela Lucianna na pražském sídlišti a často chodila za svým otcem do Reduty, kde pracoval jako barman. Pořád si něco zpívala, kroutila se před zrcadlem a nutila to všem okolo. V jejích osmi letech jí otec přihlásil na konkurs do divadla Semafor a přijali jí. Zůstala tam dvacet let. Byla ve svém živlu, předváděla se, zpívala, jak sama říká „byla exhibouš“ a každý, komu řekla, že účinkuje v Semaforu, padal na záda… Tím začala její pěvecká kariéra. Herectví a zpěv později také vystudovala na pražské konzervatoři. V té době jí zemřela matka. "Udřela se. Vedla hospodu a dělala tam úplně všechno - prala, vařila i uklízela. Byla to skvělá ženská. Ale od tý doby vím jedno: že já se teda k smrti nikdy neupracuju,", říká Anna K.
Vydala tři sólová alba, první vyšlo v roce 1991, to poslední z roku 1999 ji vyneslo do hvězdných výšin pop music. Hlavně její hit Nebe, se kterým získala v Akademii populární hudby za rok 1999 titul Skladba roku a zároveň i ocenění Zpěvačka roku.
Její pseudonym vznikl v době, kdy vydávala svou první desku. Vydavateli přišlo jméno Lucianna Krecarová obyčejné, chtělo to nějaké umělecké jméno. Příjmení Krecarová by si lidi pletli a říkali by jí Krejcarová nebo Krocanová, tak vymysleli pseudonym Anna K. Dnes slyší na obě jména, na Lucku i na Anču. Jednou ji vyvedli z míry Lunetici, kteří jí v šatně pouštěli sednout na židli a říkali jí „Sedněte si paní Ká“.
Co se týká jejího soukromí a jejích vztahů, zatím má vztahy, které jí vydržely osm let. První soužití se starším partnerem, o kterém neuvádí, kdo to byl a druhý s Viktorem Mrázem, majitelem BM music. Ten druhý ztroskotal na přílišné volnosti, ve které se sami sobě ztratili, ale zůstali prý přáteli. V současné době Anna K žije dva roky s Tomášem Varteckým, z kapely Kurtizány z 25. avenue, který je autorem většiny písní na desce Nebe. Věří, že jí spadl přímo z „Nebe“ a že je to napořád. Vůbec se prý nehádají, Tomáš je prý citlivý, šikovný, muzikant i člověk. Dnes Anna říká, že hlavní je se vztahu věnovat, opečovávat ho, jinak proteče mezi prsty, i když si myslíte, že je všechno v pořádku nebo jste unavení. Je potřeba plánovat si společné volno, mít společné zážitky a kamarády. Jinak se už nesejdete.
Na mužích ji nepřitahuje úžasná krása, ale kromě pověstné jiskry i něco, co dokázali a v čem vynikají.
Anna K miluje rychlou jízdu a auta. Ráda jí, ale trochu bojuje s kaloriemi, protože její přítel rád vaří a griluje a ona špatně odolává voňavému jídlu. S úsměvem říká, že nepotřebuje hubnout, ale zpevnit tělo, a tak se zajímá o všechna „mučidla“, která si může přinést domů a cvičit. Často cestuje, potápí se. Nic moc dopředu neplánuje, je stále rozevlátá, ale ví, že už má věk na dítě a údajně kdyby byla brzy těhotná, vůbec by se nezlobila.
Na co se můžete Anny K zeptat? Na všechno, co vás napadne. Co jí řekla kartářka, kdo byla v minulém životě? Proč si připadá jako tající sněhulák? Co plánuje? Jaký je to pocit porazit v hudební soutěži takové hvězdy jako je Lucie Bílá a Leona Machálková? Co je pro ni v životě nejdůležitější? Jaký je její otec? Jak on prožívá její kariéru? Zeptejte se a Anna K vám ve středu odpoví!
Reklama