Hostem našeho středečního on-line rozhovoru bude ve 14 hodin energická krásná brunetka Mahulena Bočanová! Rozhovor vám přinášejí Žena-in.cz a Novinky.cz
Mahulena Bočanová je známá herečka a modelka. Je jí třicet tři let a vypadá na ženu, která moc dobře ví, co chce. Je krásná, energická a schopná. Její tvář a skvělá postava určitě hypnotizuje mnoho mužů, kteří mají slabost pro záhadné a smyslné ženy. Jako herečka se proslavila už jako malá holka, kdy hrála dětské role. Rolí přibývalo a dnes jich má Mahulena na svém profesním kontě mnoho. Často ztvárňuje smyslné, rafinované a svůdné ženy nebo pohádkové postavy s ne zrovna dobrým charakterem. Prostě potvory a zlomyslné královny. Nehraje jen ve filmech, ale i v divadelních představeních. Mahulena Bočanová ví, jak využít svou krásu a proto se také úspěšně věnuje modelingu.
Co se týká jejího soukromí, občas plní titulky bulváru svými milostnými aférami. Miluje ostrov Kypr, kde měla jednu velkou cizokrajnou lásku, skoro se prý vdala. Další lásku našla doma v Čechách, ale i přes vdavky to nevydrželo moc dlouho. Její rozvod se propíral veřejně, protože její „chudší“ manžel jí údajně chtěl obrat o to, o co se nepřičinil. Nedávno začala žít s Viktorem Mrázem, spolumajitelem hudebního vydavatelství B & M Music, nastěhovala se k němu do vily a protože je to láska jako hrom, jediné, co si v poslední době Mahulena přeje, je mít s ním miminko. Viktor Mráz je bývalý partner zpěvačky Anny K, která byla z rozchodu, podle bulváru, dost nešťastná. Jak je ale vidět, nový vztah Mrázovi a Mahuleně svědčí.
Mahulena Bočanová se nechala, spolu s několika dalšími zpěvačkami a herečkami vyfotit nahá do knihy, která v těchto dnech právě vyšla. Mahulena je tam ale jen skoro nahá na rozdíl od některých jejích kolegyň. Říká, že byla vychovávaná dost ortodoxně v puritánské rodině a její nahotu prý může vidět jen přítel Viktor.
Jaké je opravdu Mahulena Bočanová? Našla konečně štěstí v lásce? Jak ji ovlivňuje sláva a její ctitelé? Co chystá a co plánuje? Je její touha po dítěti silnější než touha po úspěchu a kariéře? Na to všechno ze klidně Mahuleny zeptejte a ona vám ve středu odpoví! Otázky můžete pokládat už teď!

Reklama