Titul „Nejatraktivnější žijící muž“, který každoročně uděluje časopis People, získal už podruhé (!) plavovlasý anděl Brad Pitt. Čerstvý novomanžel je tak prvním dvojnásobným držitelem tohoto ocenění v celé jeho historii (minule byl nejvíce sexy v roce 1995). Jediný, kdo mu šlape na paty, je Richard Gere (loňský vítěz), který byl před časem jmenován také polovinou „nejvíce sexy páru“ spolu se svou ex-manželkou Cindy Crawford.
Je zvláštní, že Brad Pitt byl vždycky idolem dívčích srdcí, ať měl dlouhé kučeravé vlasy andílka nebo byl za drsňáka a jeho mužné tělo zdobilo falešné tetování, jako ve filmu Snatch. Dokonce ani jeho milionová svatba s herečkou Jennifer Anistonovou mu neubrala přízeň fanynek. Snad aby zvýšil svou image chlapáka, nechal se prý Brad nedávno slyšet, že i když je teď ženatý, neznamená to, že by si nemohl nechat narůst dlouhé vlasy nebo prdět v posteli. Jestlipak jeho věrné skousnou i tohle?
Pokud se týká jeho krásné manželky, proslýchá se, že se konečně rozhodla vzít si Bradovo příjmení! Po dohadech, které provázely počátky jejich svazku, je to tady. Údajně tuto informaci vyštrachal inside.com a důkazem má být existence řidičského průkazu na jméno Jennifer Pittová. Poté, co byli manželé dotázáni, odpověděli vyhýbavě, že se k této věci nebudou vyjadřovat, neboť je to jejich soukromá záležitost. Podle toho, co se šušká, by tedy měla Jennifer v souvislosti se svou prací vystupovat jako Anistonová, ale v privátním životě bude paní Pittovou. Kdybyste ji náhodou někde viděli platit kartou, mrkněte jí nenápadně přes rameno, jak se podepisuje :-)
Reklama