Na koho ze zahraničních hvězd, které Lucie Výborná provázela po Praze, ráda vzpomíná? „Moc mě potěšil Mike Rutherford z Genesis, taky Sting a Mandy Patinkin z Chicago Hope. Dodneška si píšeme s Ianem Andersonem... Jsou to fakt bombarďáci. Opravdu mě překvapil Sylvester Stallone. Myslela jsem si, že má místo mozku sval, a vyklubal se z něj super zábavný a inteligentní protějšek na rozhovor. Sešli jsme se letos ještě jednou v Monacu a zřejmě má paměť jako slon, protože věděl, kdo jsem. Přiznám se, že mi to zalichotilo. Jak je vidět, i ženské umí být ješitné,“ zavzpomínala Lucie. Takový David Hasselhof ze začátku vypadal, že ho prý nejvíc zajímají dvacítky, které ho obdivují, ale pak překvapil utajeným zájmem o děti, které mají rakovinu, a nakonec se z něj vyklubal milý společník. Na rozdíl od všech ostatních takový Paddy z Kelly Family předváděl rozmazleného fracka (ale na jeho obhajobu - z jejich rodiny byli prý někteří i horší).
Lucie Výborná byla do odpovídání jako ďas. Chtěla si psát všechny odpovědi sama, ale asi po hodině usoudila, že nám přece jen některé odpovědi přenechá k datlování. Aby to stihla všechno (což stejně nestihla), odpovídala s malou přestávkou skoro do pěti odpoledne. Přišla se svým italským přítelem, který, i když nerozuměl, čekal na ni a byl jí nablízku. Nemůžeme vám ale o něm nic prozradit, je Lucií přísně utajován. Nepůsobila ani trochu nafoukaně, jak se mnohým zdá. Byla naprosto unešená ze své cesty kolem světa, učaroval jí Nový Zéland. Chtěla by letos vyzkoušet potápění pod ledem, protože je už zdatná potápěčka. Lucie je vůbec sportovní typ. Svěčí o tom i její svalnatá postava a to Lucie nechodí do posilovny, protože by pak měla svaly, které se jí už nelíbí.
Lucka má ráda internet a moc se netěší na to, že při vysílání Frekvence 1 je bude živě snímat web kamera. Líčila nám, že v místnosti, odkud vysílá, zatím není ventilace a občas je tam v létě takové vedro, že vysílá v podprsence. Což už s kamerou asi nepůjde:).
Co se ještě dozvíte z rozhovoru? Jaké pro ni bylo odejít z Novy? Co jí přináší nový pořad, který moderuje na České televizi? Kterou profesi by chěla dělat a kterou ne? Jací se jí líbí muži? Proč má zakázáno jezdit na motorce? Jaká má zvířata? Kdy se chce vdávat a kolik chce mít dětí? Jaká je práce na Frekvenci 1? Za co se nemusí stydět? Který sport ještě nevyzkoušela? Přečtěte si celý rozhovor a dozvíte se ještě víc!
Reklama