Pětadvacetiletá herečka Kate Winsletová, kterou nejvíc proslavila role v kasovním trháku Titanic, porodila minulý čtvrtek v Londýně holčičku. První fotografii svého dítěte zveřejnila Kate v pondělí, v den odchodu z porodnice. Miminko se jmenuje Mia a při narození vážilo 3850 g.
Šťastným tatínkem je šestadvacetiletý režisér Jim Threapleton, který se s Kate oženil v listopadu 1998, poté, co se rok předtím seznámili na natáčení filmu Hideous Kinky. Od srpna bydlí mladí manželé ve svém novém domě u řeky na jihu Anglie, který údajně stál 1 170 000 dolarů.
Kate a Jim se prý do poslední chvíle nemohli rozhodnout, jak se bude jejich první dítko jmenovat. „Měli sepsaný seznam deseti jmen, z nichž jim až do porodu žádné nesedělo,“ uvedl hereččin agent Robert Garlock. Nakonec se rozhodli pro jméno, jež na seznamu nebylo – Mia. Usoudili, že právě tohle jméno, které prý má původ v italském slově „moje“, je pro jejich dceru nejlepší.
Kate se těší, že si nejméně na sedm měsíců trochu oddychne od aktivní kariéry a bude se věnovat jen své dcerce. Už v březnu se prý nechala slyšet, že nijak nelituje toho, že životní role matky přeruší její slibnou kariéru. V rozhovoru, který poskytla ještě v době těhotenství prý Kate prohlásila, že jejím snem je mít šťastnou a velkou rodinu, která pro ní bude přednější než hvězdná kariéra. To zní sice hezky, ale přesto Kate usilovně pracovala až skoro do porodu. Pět měsíců svého těhotenství strávila na natáčení dramatu z období druhé světové války Enigma podle bestsellerové předlohy Roberta Harrise. Spolu s manželem se také aktivně podílí na činnosti produkční společnosti Teltale Films, která se věnuje britské a evropské kinematografii.
Katiini rodiče jsou prý z první vnučky nadšeni a současně se těší na další vnoučátko. Dítě totiž právě čeká i jejich mladší dcera Beth.
Reklama