Hvězdy to mají těžké. Když se žení a vdávají, když se rozvádějí, když mají novou lásku, vždycky je nablízku všudypřítomný tisk, aby novou informaci zveřejnil. Takové pozornosti se před časem neubránila ani Meg Ryanová, která při natáčení filmu Proof of Life prožila románek. Zatímco její devítileté manželství s Dennisem Quaidem se právě rozpadalo, v její náruči se objevil její mladší herecký kolega Russell Crowe.
Minulý týden ale v rozhovoru s novináři Meg popřela, že by tato událost nějak poznamenala její tehdy už hroutící se manželství. „Na rozpadu našeho svazku s Quaidem neměla podíl žádná jiná osoba. Prostě se rozpadlo – nikdo je nerozvrátil,“ řekla novinářům herečka. Jediné, co byla ochotná říct o Russellovi, bylo to, že se výborně zhostil své role ve zmíněném filmu, kde představoval mladíka, který se zamiluje do vdané ženy, již hrála právě Meg.
Teď sice Ryanová hraje „mrtvého brouka“, ale svědci se shodují na tom, že se ani ona, ani Russell za svoje city ani v posledních měsících nestyděli a klidně se (k radosti paparazziů) líbali a objímali na veřejnosti v Londýně, Los Angeles i na Olympiádě v Sydney.
Pokud se týče jejího manželství s Quaidem, Ryanová využila interview k tomu, aby popřela údajnou nevěru svého ex-manžela, o které se svého času taky spekulovalo. „Vždycky jsme se k sobě chovali čestně. Během manželství i během rozvodu. Nikdy mne nepodvedl,“ prohlásila. I když v červnu pár oznámil, že jde od sebe, ještě se v létě objevily fámy, že se chce Meg ke Quaidovi vrátit. Nyní je už jasné, že spolu nebudou. A ačkoliv herečka tvrdí, že k rozvodu by došlo i nebýt Russella, přátelé Dennise říkají, že on její románek nesl velice těžce, přestal jíst, strašně zhubl a prostě v téhle hře neměl na vybranou.
Každopádně už je konec s image „hodné holčičky“, kterou Meg dosud měla a zdá se, že ji můžeme brzy vidět i v rolích drsnějších žen. Například se mluví o tom, že by Meg měla v blízké době hrát ve filmu o porno hvězdě Lindě Lovelace…
Reklama