Žena vamp, česká (lépe řečeno slovenská) Morticia Adamsová, operní pěvkyně, muzikálová hvězda, popová, rocková, jazzová a gospelová zpěvačka a vysoká záhadná sexbomba – tyhle všechny přídomky patří jedné jediné ženě – Sise Sklovské. Právě s ní si můžete v pondělí v 10.30 on-line popovídat! Rozhovor vám přinášejí Žena-in.cz a Novinky.cz.
Její kariéra v Čechách začala konkurzem na zpěvačku v muzikálu Krysař. Údajně přišla v tak krátké sukni, že přítomným mužům spadla čelist. A nechali jí spadnutou i po tom, kdy ukázala, jak umí zpívat. Od té doby její kariéra strmě stoupá a dnes se již zařadila mezi stálice pěvecké scény. Všude budí pozornost. Její vysoká postava vyčuhuje z řady nejen výškou, ale i tím, co má na sobě – nosí dost extravagantní, ale vkusné modely. Miluje kočky – možná proto, že má ráda všechno tajemné, sama vypadá tajemně a záhadné kočičí oči jí přitahují. Vždyť i její vzhled podobný mysterické Morticii z příběhu strašidelné rodiny Adamsů vytváří její záhadnou image. Jen její umělecké jméno nemá s ničím tajuplným nic společného – je to přezdívka ze školních let podle pestrobarevných karamelek sisinek.
Sisa je operní pěvkyně, která až do svého přestěhování do Prahy působila ve stálém angažmá Opery SND, pak se ale rozhodla pověsit operu v SND na hřebík a začala působit v muzikálech. Prostě život chce změnu. A tak hraje Agnes v Krysařovi Daniela Landy a v pražském divadle Kalich představuje královnu v Hamletovi Janka Ledeckého. A protože operu tak úplně na hřebík nepověsila, účinkuje rozličně po koncertech, kde v doprovodu slavných orchestrů zpívá se slavnými partnery ještě slavnější árie. Mimochodem – ona své árie umí pět v osmi jazycích, takže se jí dobře koncertuje i po světě.
Nedělá jí problém mluvit o intimních věcech a o tom, co prožila. Co se týče Sisiny lásky, žije se svým přítelem a zároveň producentem a manažerem Stefanem. Nesnáší, když někdo bije nebo jinak týrá ženy. Nemá opravdu nudný život, a tak se díky zkušenostem nechala pojistit – celá Sisa stojí rovné dva milióny. Asi má k tomu své důvody, neboť už několikrát vyvázla z těžkých autohavárií a jiných ohrožení života jen pouhou náhodou.
Proč se pojistila zrovna na dva miliony? Jak to dělá, že tak dobře vypadá a ještě k tomu tak dobře zpívá? Je opravdu záhadná? Proč si buduje image záhadné ženy? Mluví česky jako slovensky? Proč se přestěhovala do Prahy? Na to a mnoho dalších věcí se můžete Sisi zeptat v mimořádném on-line rozhovoru, který se bude konat v pondělí 16. 10. v 10.30. Otázky pro Sisu můžete položit už teď ZDE.
Reklama