Bára přišla a rázně se vrhla do odpovědí. Snažila se o jednoznačné a pochopitelné odpovědi a stěžovala si, že musí být příliš stručná, protože kdyby to měla říkat tak, jak by chtěla, byly bychom u počítače ještě zítra.
Prozradila, že okolo pětadvacátého roku života prožívala těžké období, kdy zakoketovala s drogami, ale během pár měsíců silou vůle s touto epizodou skoncovala. Vlastních sil si Bára cení a spoléhá hlavně na sebe. Se svým druhým manželem Jaromírem ale mnoho věcí konzultuje a respektuje jeho názor, a to i v oboru, do něhož si ženy nerady dávají mluvit – nechává si kritizovat oblečení a změny image a prý většinou sama po nějakém čase nahlédne, že ta která věc v šatníku je vlastně ne tak dobrá, jak původně vyhlížela.
Co se týká šatníku, tedy v Bářině případě vlastně spíš botníku, prozradila nám, že si kupuje boty přibližně jednou měsíčně a jednou za půl roku udělá čistku, kdy všechny boty, které už ji nebaví, rozdá po svých kamarádkách. S takovým zápalem nám líčila, jakou z mají kamarádky z bot od ní radost, že ji trochu podezírám, že nové boty vlastně nakupuje jenom proto, aby staré mohla rozdat. O muzikálech nám řekla, že Jesus Christ byl úžasným obdobím jejího života, na které nikdy nezapomene, a že Rusalka byl produkční a finanční omyl, ze kterého se dlouho vzpamatovávala. Dnes účinkuje v Johance spolu s Lucií Bílou, baví ji to a určitě by na Johančině místě milovala Le Hira, protože to má v hlavě srovnaný.
O vztazích s kolegyněmi v šoubyznysu řekla, že s mnoha kolegyněmi kamarádí a že na kafe a kus řeči zaskočí občas s Leonou Machálkovou nebo Ilonou Czákovou. S Lucií Bílou se jí skvěle spolupracuje a v těžkých chvílích při partnerské krizi, kterou Lucie prožívala, se snažila svou kolegyni a kamarádku podržet.
Proč se Bára nechala fotit na záchodě? Má erotickou zkušenost s mlaďochem? Proč napsala svou odvážnou a kontroverzní knihu? Chodí opravdu ke kartářce? Na tyto a mnohé další otázky odpověděla Bára ve včerejším rozhovoru, který si můžete přečíst ZDE.
Reklama