Osmadvacetiletá Gwyneth Paltrow, která bývala dřív spíše populární jako „snoubenka Brada Pitta“ nebo „dcera režiséra Bruce Paltrowa", je dnes stále více herečkou známou jen kvůli sobě, své osobnosti a svým schopnostem.
Elegantní kráska z lepší společnosti Gwyneth se snaží vyvážit svoji pověst bohaté a společenské dívky tím, že bude hrát úplně normální ženské, jaké můžete potkat kdekoli kolem sebe. Podobně jako třeba její slavná a dobře placená kolegyně Julia Robertsová.
V nejbližší době se Gwyneth chystá zapracovat na své „lidové“ image tím, že ztvární roli obyčejné ženy z malého města, jejímž největším snem je stát se letuškou a která se z prostředí parkoviště TIRáků dostane do exkluzivního prostředí mezinárodní letecké společnosti. Romantickou komedii View From The Top (Pohled z vrcholku) by měl točit brazilský režisér Bruno Barreto, který už má za sebou jednu nominaci na Oskara. Ale to není jediná nabídka, kterou Gwyneth v poslední době obdržela. Mimo jiné se mluví roli směšně neatraktivní ženy v chystaném snímku Shallow Hal. Právě teď Gwyneth točí film Possesion podle britské předlohy, kde si opět (jako ve snímku Emma) zahraje po boku Jeremy Northama.
Reklama