Zdá se, že vztah třiašedesátiletého amerického herce Jacka Nicholsona a třicetileté herečky Lary Flynn Boyleové je u konce. Zatímco na loňském předávání Emmy byli tihle dva ještě jako hrdličky, letos se při stejné příležitosti Lara sešla s jiným mužem. Ale tajně!
Podle zdroje citovaného listem New York Post měla Lara na jednom z večírků v Los Angeles pořádaném v rámci Emmy tajnou schůzku s hvězdou americké kinematografie – Brucem Willisem! Lara, která předtím nevrle odpovídala na otázky tisku týkající se absence Jacka na této akci, se údajně vyplížila zadním východem na dostaveníčko se svým novým milým, který na ni čekal stranou pozornosti veřejnosti a médií. Jejich dostaveníčko bylo ale přerušeno nějakým přičinlivým kameramanem, který se je pokoušel natočit v akci… I když lidé kolem obou hvězd tento vztah odmítli komentovat, asi na tom něco bude…
Lara už se totiž údajně odstěhovala i se svými věcmi z Nicholsonova domu a dočasný azyl našla u přátel Dylana a Shivy McDermottových.
US News k této kauze dodává, že se Lara nechala po Emmy slyšet, že už není s Jackem a že si našla nového, skvělého chlapa. Je vážně pravda, že nemá špatný vkus. Oba dva zmínění jsou totiž nejen slavnými filmovými hvězdami, ale pravidelně se navíc umisťují na špici světových hitparád mužnosti a sex-appealu!
Co se Bruce týče, se manželkou Demi Mooreovou se přátelsky rozešli v roce 1998 a dosud nejsou rozvedeni.
Reklama