Ani si pořádně „neodfrkl“ a už se vrhal k počítači a diktoval odpovědi. Bylo vidět, že bere všechno, co dělá, vážně. Otázky, kterých se od minulého týdne nashromáždilo něco kolem stovky a které obrovskou rychlostí stále přibývaly, nepřebíral, nepřeskakoval a odpovídal na každou, která přišla. I když dost často to nebyly ani tak otázky, jako spíš pochvalné a obdivné výkřiky, pozdravy a přání všeho dobrého.
Ukázalo se, že podle mínění nejedné z vás je Jan Kraus sexsymbolem české obrazovky, s pozváními na večeři nebo na rande se roztrhl pytel. Lichotky rozvášněných fanynek z celé republiky i ze Slovenska Jan Kraus přijímal skromně, ani trochu se nenaparoval a v odpověď na dotazy typu „Víte, že jste strašně sexy?“ psal: „Zvykám si na to!“ Otázky si četl rychle, ale pečlivě, a bez dlouhého přemýšlení sypal z rukávu stručné a suše vtipné odpovědi zcela podle očekávání obdivovatelů a obdivovatelek. Na dotaz, jestli je Ivana Chýlková doma tak chladná, jako působí na veřejnosti, například odvětil: „Doma je to žhavá plotna! :-)“
Mluvilo se o rodině, o knížkách, o filmech, o televizi i o divadle. Mimo jiné jste se mohli dovědět, že kromě focení Jan Kraus taky nemá moc rád zrcadlo, že preferuje poctivost, odvahu a smysl pro humor, že má rád počítače a internet, že místo na chat raději jezdí na chatu a že jeho nejmladší syn je geniální. Chcete se dozvědět o Janu Krausovi víc? Přečtěte si kompletní rozhovor na adrese rozhovor.zena-in.cz.
Reklama