31letá nevěsta měla na sobě dlouhé bílé saténové šaty od návrháře Lawrence Steele a béžové semišové střevíčky. Družičky byly oblečeny do dlouhých zelených šifónových šatů. Pitt (36) přišel v modrém obleku od Heidi Slimane ze salonu Christian Dior, jeho družbové měli černé šaty od Prady.
Mezi 200 hosty byli všichni nevěstini kolegové ze seriálu Přátelé a herečka Cameron Diazová. Útrata za svatbu byla 1 000 000 dolarů, z čehož 100 000 dolarů bylo za ochranku, 75 000 dolarů za kytky a 20 000 dolarů za ohňostroj.
Hvězdnou svatbu samozřejmě neminula nepříjemná přítomnost vlezlých paparazzi, kteří se sice díky bezpečnostním opatřením nemohli mezi svatebčany přimísit od moře, ale ze souše na to měli dost času. Značky „Neparkovat“ byly rozmístěny všude kolem a losangeleský šerif byl požádán o zostřenou kontrolu silničního a leteckého provozu.


ABC News Radio přineslo informaci, že všichni svatební hosté byli zavázáni k mlčenlivosti. Podle dostupných informací se pár dohadoval s několika magazíny o právech na svatební fotografie a nakonec tento souboj vyhrál časopis Paris Match.
Podle US Weekly novomanželé hledají nový domov v Montecito poblíž Santa Barbary v Kalifornii.

Dříve, než se dal dohromady s Jennifer, byl Brad Pitt zasnouben s Gwyneth Paltrow, ale nikdy se nedostali až k oltáři. Jennifer měla dlouhodobý vztah s hercem Tate Donovanem, který se objevil i v seriálu Přátelé. Co myslíte, bude Jennifer následovat svoji kolegyni Courteney Cox Arquette, která si ponechala jméno manžela Davida Arquette za svým vlastním?
Všichni mužští představitelé ze seriálu Přátelé jsou zatím svobodní. Nejblíže svatbě je asi Matt LeBlanc, který je zasnouben s modelkou Melissou McKnight.
Reklama