Pavlína Wolfová, která byla včera hostem našeho on-line rozhovoru, odpověděla rekordně na všechno. Tedy, pokud nebudeme počítat naprosto nesmyslé otázky typu „hej-rup“ apod.
Ze začátku se tvářila dost nepřístupně, ale časem se z ní vyklubala fajn holka. Odpovídala neuvěřitelným tempem, až se z toho málem zavařily počítače a škroupáním a šuměním a zamrzáním dávaly najevo nesouhlas s nastolenou rychlostí. Pavlína jim ale nedala šanci. Tato subtilní bytost vládla neuvěřitelnou energií. I když o sobě říkala, že je zranitelná, že si o ní lidé říkají, jak je tvrdá žena a agresivní ve svých pořadech, že taková ve skutečnosti není, nebrala si moc velké okolky a šla i do něpříjemných dotazů na tělo. Mnoho otázek přišlo na jejího bývalého přítele Dana Hůlku. Dokonce se jeden vtipálek zalogoval jako Hůlka, Pavlína jeho vtipnost ocenila kyselými úsměvy – i redakce. Na Pavlíně bylo vidět, že by tuhle neslavnou epizodu měla nejraději za sebou a dodnes se s ní pere.
Pavlína připustila, že prožívá jedo z nejtěžších období v životě a ani se nesnažila nějak maskovat, že není v pohodě a že jejím snem je být šťastná a najít si muže, se kterým jí to bude klapat. Sice nic nikdy neplánuje, ale děti by chtěla moc. Kdy? To sama neví. I když nic neplánuje, prozradila, že se chystá v létě na Kubu a chce se naučit jezdit na snowboardu . Podprsenky někdy nosí, ale někdy chodí i na „boso“ jak odpověděla jednomu tazateli. Také se někdy opaluje nahá. Jaký má recept na štíhlou linii? Hodně sportuje, hodně se trápí a hodně pracuje. Své „blbé“ nálady řeší sportem, chodí do posilovny, jezdí na kolečkových bruslích, když budete mít štěstí, můžete jí potkat v pražské Stromovce s její kamarádkou Álou.


Co na sebe Pavlína prozradila? Má komplexy z chytrých lidí, ale vidí je jako pozitivní, protože inteligentní lidé jí posouvají někam dál. Má skoro vždy před natáčením trému. Nesnáší bulvár, který si žije svým nezávislým (na skutečnosti) životem. Co se týká sexu říká, že je heterosexuálka, ale zkusila to i se ženou. Strašně se jí líbí v Řecku na Korfu, kdyby se měla odstěhovat, žila by tam. Miluje své rodiče a má dvě sestry, které jsou prý krásnější než ona. Navíc, vždy se chtěla jmenovat Johana jako jedna z jejích sester. Nikdy nechodila s Martinem Veselovským, ale ráda s ním pracuje a chodí do kina. Ani prý nikdy nechodila s Radkem Johnem, i když by to prý zajímalo i mnoho lidí z práce, má s ním přísně profesionální vztahy, protože Radek je přísný profík. Není pomstychtivá a to platí prý bohužel ve všech případech. Žije v úžasné chatě po svém dědečkovi, kde jí hlídají její dva psi.


Chcete ještě něco vědět o Pavlíně Wolfové? Má nějaké idoly? Proč se jí líbí Marylin Monroe? Jaký byl sex se ženou? Zkusila to ještě někdy jindy? Proč se rozvedla se svým mužem? Jaká byla její poslední reportáž v Rusku s našimi hokejisty? Jací jsou? Co si Pavlína přeje? Co pro ni znamenají muži? Kde má piercing? Jaká má ráda auta? Kolik jich už nabořila? Na tohle všechno naleznete odpověď na adrese : http://rozhovor.zena-in.cz/

Reklama