Seděla na zahrádce v kavárně Elektra a musím přiznat, že jsem kolem ní prošla bez povšimnutí. Měla kratší vlasy, tmavé brýle a na nohou plážové žabky. A hlavně nenápadný vzhled. Všichni máme vždy pocit, že hvězdy musí oslňovat na každý pohled (a leckdo se o to velmi snaží), a tak jsme byli velmi mile překvapení milým a bezprostředním vystupováním slovenské zpěvačky Jany Kirschner při našem on line rozhovoru. I otázky, které Janě chodily byly příjemné, přející. Vše bylo takové v pohodě a v klidu. Bohužel v půl jedné musela odjet, ale zůstala by a odpovídala dál.Snažila se odpovídat na všechno.

Co na sebe prozradila?
Zaskočil jí dotaz, jak to dělá, že vypadá tak sexy. Prý jí něco takového ještě nikdo neřekl. Sexy si nepřipadaá, spíš jako "trdielko makové", jak jí říkají chalani z kapely. Je vegetariánka, nejí maso od okamžiku, kdy viděla zabíjačku prasete, které chodila krmit a povídat si s ním.
Část úspěchu svého nového alba vidí v tom, že si koupila kytaru, naučila se na ní hrát a začala zkládat vlastní texty a písničky. Když natáčeli toto album, ani se jim nechtělo chodit ze studia domů. Jana je krásná, má dost nápadníků a její přítel se tváří, že je v pohodě. Ale prý ho to štve. Drogy prý nebere, někdy pije alkohol, kouří a jak sama říká, hodně, když má práci.
Na otázku, co plánuje odpověděla:“ Právě teď vznikají písničky na novou desku. Mám hotových devět věcí a jsou krásné. Chtěla bych jet do Lisabonu. Je to staré město a má to strašnou atmosféru.“
Rozloučením poněkod zmatečním potvrdila svou trdielkovskou přezdívku, protože nasedla do taxíku, který jsme jí objednali, aby dojela na místo další schůzky, a na dotaz taxikářky „Kam to bude?“ odpověděla „No to máte vědět vy!“ Takže zase musela vysednout a zeptat se nás, kam to vlastně jede – no, trdielko roztomilé.

Reklama