Jeho hity zná snad každý. Tlaková níž, Po schodoch, Štěstí je krásná věc a mnoho dalších. Chcete ho poznat osobně? Zeptat se ho na vše, co vás zajímá? Navštivte ve středu on-line rozhovor, který pořádáme ve spolupráci s denním magazínem Novinky.cz


Někdy se chová jako šílenec, jindy jako rozumný člověk.
Přiznal se, že šest let jede v heroinu a kokainu a kouří trávu. Televize Markíza za zveřejnění rozhovoru o jeho vztahu k drogám dostala dvoumiliónovou pokutu a jemu hrozí setkání se soudcem a trest natvrdo.

V rámci pořadu Peříčko se přiznal k oblibě análního sexu a tvrdil, že má malý penis. A aby toho nebylo málo, ač ženat, prohlašoval, že si vezme za manželku známou zpěvačku Ivu Bittovou.
Na moravském koncertě se před plným stadionem posluchačů a posluchaček svlékl během úvodních písní a poté překvapený dav s kytarou zakrývající rozkrok údajně žádal o perník. Překvapeni nebyli jen diváci, ale i pořadatelé, kteří se po koncertě od jeho chování distancovali s tím, že oni striptýz neobjednávali. Bulvární svět si mnul ruce.
Richard Müller je ale také již mnoho let velmi oblíbený a slavný zpěvák. Má za sebou supervelké hity. Nyní mu vychází nová deska s názvem Michal Horáček, Richard Müller a Jan Saudek.

Skoro to vypadá jakoby všechny skandály byly promyšleny. A cílem je prodejnost nové desky. Müller to popírá.
Jeho přátelé tvrdí, že se blíží jeho kolaps, že je na dně. Drogy prý ovládly jeho život a ničí mu kariéru, o rodině nemluvě. Myslíte si, že všechno je jeho mediální konstrukce nebo je vše pravda? Jaký vlastně je?

Co řekne tentokrát? Bude řádit, nebo bude v pohodě. Přesvědčte se sami - ve středu tentokrát v 11.30 bude tady odpovídat na vaše otázky. Položte mu nějakou na tělo už teď. Neváhejte, nebojte a nestyďte se. Vždyť se tváří jako tvrdý chlap.
Reklama