Byl velice milý. Usmíval se stále na celé kolo, jak ho všichni znají z televizní obrazovky. Na co všechno odpovídal? Přicházelo mu neuvěřitelné množství přání a povzbuzení k překonání jeho těžké nemoci, které ho velmi těšily. Na otázky o tom, s kým žije a jestli je sám, nebo ne, se jen spiklenecky usmíval a říkal, že je to otázka jeho soukromí, a to že je tabu. I když se mnoho tazatelů snažilo z něho dostat aspoň nějakou konkrétní informaci, nedočkali se. Napětí ještě zvýšil, když řekl, že sám nežije a že je zamilovaný. Přišlo i několik otázek na téma Honzovy sexuální orientace. Na dotaz, jestli žije se ženou, nebo s mužem, odpověděl, že ten, kdo s ním žije, je člověk. Velice se u toho bavil a smál :). Prostě se rozhodl, že neřekne nic a také nic neřekl. (Ani nám !)


Donedávna bylo jeho intimním tajemstvím i jeho onemocnění, ale poté, co se objevily články v bulvárním tisku, se stala jeho nemoc veřejnou věcí. Za uzdravení by dal všechno, jen ne lidi kolem sebe. Konstatuje, že jeho nemoc je fakt, se kterým musí žít.

Lidé si ho nejvíce spojují se Saunou, která je pro něho momentálně pracovním naplněním a něčím, co dělá s láskou k lidem. Protože se tento pořad podle Honzy zabývá problémy hlouběji a ne jen povrchně. Také moderuje Miláčky a přiznává, že se bál pavouků a havěti, kterou na natáčení měli. Kdyby mohl, chtěl by žít v době Karla IV., sám ani neví proč, prostě se mu líbí. Má doma čtyři psy a všechny dostal darem. Na otázku, kolik by jich ještě chtěl, s úsměvem jemu vlastním odpověděl, že už opravdu žádné! Nic neplánuje. Jak by si přál žít? „Snažím se žít tak, jak jsem si přál. A zatím se mi to docela daří. Ostatně když člověk něco chce, tak všechno jde“, odpovídá.

Honza zvládl odpovědět rekordních 106 otázek. Zajímá vás, jak se doplňuje s Janem Krausem, druhým moderátorem Sauny? Jestli věří v Boha? Jak vnímají jeho dcery popularitu svého otce? Proč se rozvedl? Jestli by se vrátil do Novy? Pokud chcete znát odpověď na tyto otázky a ještě na další, přečtěte si celý rozhovor na http://rozhovor.zena-in.cz/.
Reklama