Tomáš Hanák je opravdu vtipný a inteligentní, je mu 43 let a působí dojmem úplně normálního chlapa. Z internetového rozhovoru, který vám včera přinesl magazín www.zena-in.cz a www.novinky.cz, se o něm dozvíte takové věci, které asi novinářům na potkání nevykládá. Má v hlavě mnoho plánů a snů, o kterých s úsměvem a nadsázkou rád mluví.
„Stále častěji uvažuji, že koupím za pár kaček starou škodu 105, pak v márnici mrtvolu muže mého věku - toho nasoukám do té škody a někde na odlehlém místě zapálím - a tak falešně sprovodím ze světa Tomáše Hanáka a budu tajně a v klidu dožívat aniž bych musel být ve styku s uměleckým světem a především vyčerpávající byrokracií.“
Své další sklony komentoval: „Chtěl bych mít vlastní soutěžní pořad, kde už by se odpovídalo na úplně stupidní otázky. Např: Jak se jmenujete? O to větší by byl potlesk publika při úspěšné odpovědi. Vyhodnocování výsledků by nám zpříjemnil svou hudbou Karel Wágner.“
Jak to dělá, že vypadá tak dobře? Myje se, stříhá si nehty, učeše se a pak si pár pramínků jako rozcuchá. To prý udělá vždycky dobrý dojem. Ze zvířat má nejraději kočku na kyselo – kde najdete recept se dočtete na stránce on-line rozhovoru.

Jak sám říká, žije dnes na konci vsi ve společnosti žab, krtků, ryb, své ženy a půlročního synka. Praha je pro něj většinou už jen zhmotněním zběsilého kvasu a kvapu a koncentrací stresů. Za svou nynější ženu děkuje Bohu, protože se prý, za ty tři roky, co se znají, ani jednou nepohádali. Navíc mají malé dítě, které se jmenuje Tomáš po otci – „ Musel jsem se nechat přemluvit k tomu jménu, moc se mi Tomáš nelíbí, ale pořád je lepší než Luboš."
I když je všude vtipný a baví lidi, doma prý moc vtipný není, je zádumčivý a nudný patron. „ Ale mám veselou ženu,“ dodává. Kdyby někdo nevěděl co všechno v něm jako v muži dřímá, se smíchem odpovídá „ Jsem kutil, to se málo ví. Samá polička a hmoždinka.“
Účinkování v reklamě na Oskara bere jako jednu ze svých nejlepších rolí a navíc je spokojen, jak královsky byla zaplacená. Přiznává se i k reklamě na pastilky Renie, která běžela v Polsku. „Už za komunistické hrůzovlády jsem řekl, že mi reklama nevadí a že za získané velké peníze budu rád v klidu doma pracovat na něčem snad kvalitnějším, třeba pro Sklep,“ říká o „svých“ reklamních aktivitách.
Otevřeně mluví o svých dřívějších problémech s alkoholem. Jakou má radu pro ženy, které mají doma muže – alkoholika? „ Záleží na míře alkoholismu. Dejte mu nůž na krk a pokud nepřestane, včas se s ním rozejděte!“.
Při on-line rozhovoru odpovídal na řadu nevšedních otázek. Zajímá vás, jak se cítil jako sexy muž loňského léta? Jakou roli by chtěl hrát a jakou nechtěl? Proč vypadal tak přesvěčivě, když hrál muže, který má AIDS? Jaké má rád ženy? Jak se cítil při porodu své ženy? Proč bude tančit HIP HOP? Přečtěte si celý rozhovor na http://rozhovor.zena-in.cz/. !!!
Reklama