Herec Tomáš Hanák vstoupil do povědomí širší veřejnosti před revolucí v divadle Sklep a rolemi ve filmech Pražská pětka – ano, onen neodolatelný brigádník, kdy hraje floutka a prototyp napravitelného „Američana, kterým v hospodě nenalévají“, dále jsme ho viděli ve filmu Věry Chytilové Kopytem sem, kopytem tam, a v neposlední ředě má na kontě hlavní roli ve filmu Kamenný most. Nespočet rolí divadelních ve svém domovském divadle Sklep a nelze opomenout ani jeho skvělou moderátorskou roli ve dvojici s dr. Vinetouem na Radiu Limonádový Joe. Kdo by ještě pořád nevěděl, kdo že je ten skvělý Tomáš Hanák, připomeňme si novou reklamu na síť mobilních telefonů, která teď běží v televizi.
Zároveň o něm víme, že má za sebou dva neúspěšné dlouholeté vztahy, první s „Paprikou“, herečkou divadla Sklep, druhý s Terezou Kučerovou, dcerou režisérky Věry Chytilové. Také víme, že dlouhá léta bojoval s alkoholem. Dnes žije s tajemnou novou mladou ženou v domečku za Prahou a má čtyřměsíční miminko. Chcete odhalit tajemství? Zajímá vás co teď dělá? Na jakém filmu se v poslední době podílel? Co se mu líbí na ženách? Co má v plánu? Jak zvládl svou závislost? Jestli má problémy se svou popularitou?
Pokud se o Tomášovi Hanákovi chcete dozvědět ještě něco dalšího, položte mu otázku a on vám ji ve středu v poledne on-line zodpoví. Zeptat se můžete již dnes na adrese http://rozhovor.zena-in.cz/
Reklama