A jaká vlastně Bára je? Je milá, chytrá, sympatická, zrzavá, hrozně maličká a velerychlá. Vypadá tak trochu jako Bornova večerníčková Šebestová a disponuje i stejnou dávkou roztomilosti a rošťáctví.
Její vztah k technice je ostražitý, Internet ji zaujal, ale raději má živé kontakty s lidmi. Jednou někde řekla, že přístroj, ke kterému se postaví, se rozbije. Během našeho on-line rozhovoru skutečně na tato slova došlo – postupně přestaly fungovat počítače a chvíli jsme byli pro naše čtenáře nedostupní. Přítomní muži říkali něco o přetížených linkách a tisíci připojeních, ale Bára věděla své.
Technické a personální prostředky, se kterými jsme na minulé rozhovory stačili, byly pro Bářinu rychlost naprosto nevyhovující – chrlila ze sebe odpovědi jako kulomet a ze všech kontroverzních otázek si vybírala ty nejožehavější. Během vybírání otázek a odpovídání ještě stačila trochu kouřit, pít červené víno, sníst toust, vyprávět nám mimo odpovědi ještě nějaké historky, poklábosit s panem kavárníkem o víně a ještě rozprávět se svým přítelem a manažerem – asi by toho stihla ještě víc, jen kdyby byla měla více prostoru.
Nakonec nám ještě pro čtenáře prozradila, že moderátorská práce na Nově ji baví, ale že přece jen má raději herecké role a že její libůstkou je pořad She-show na ČT2. A že zásadně a nikdy nedělá nic, co ji nebaví.
Při odchodu se ztvrdil Bářin vztah k technice ještě jednou – rozbilo se jí její kouzelné mobilní sluchátko.

Reklama