Bára štěpánová je skvělá herečka a moderátorka. Snad každý ji obdivuje v novácké Gilotině, kde bravurně zpovídá známé politiky vtipně a lehce přidrzle reaguje na jejich odpovědi. Co na sebe sama Bára prozrazuje? Má ráda všechno holčičí, je marnivá, ráda utrácí a ráda se nechá opečovávat muži. Nechce vypadat jako „pani“, miluje extravagantnost, které dává průchod zejména svými nevšedními účesy, při kterých jiné ženy blednou. Ráda se hýčká a investuje do sebe peníze. Nemá ráda nudné oblečení, ale věci, které jsou zajímavé a trošku ulítlé. Nebaví jí hlídat si figuru. Ráda jí, na co má chuť a pije dobré víno. Dříve si o sobě myslela, že je strašná příšerka, o své kráse si nedělala iluze. Byla obletovaná chlapci, kteří psali básně a nebyli žádní krasavci. Tehdy tím trochu trpěla, ale dnes si nestěžuje.
Jak se vyrovnává s popularitou? Vůbec. Je šťastná, že ji má a vždycky po ní toužila. Myslí si, že když někdo dělá tuto profesi, tak k ní popularita patří. Nerada vzpomíná na dobu, kdy jí nikdo neznal. Má hodně práce a spoustu nabídek. Je hodně vytížená, ale jakmile nepracuje, má pocit, že jí ubývá energie.
Bára Štěpánová je vdaná a má devítiletou dceru. Chtěla by ještě chlapečka. Jen dvě věci jsou pro ní tabu. Její rok narození a fotografie s její dcerou pro tisk. Jinak na sebe prozradí úplně všechno. Kolik měří, váží, jaké má číslo poprsí. Takže, jestli se jí chcete na něco zeptat, napište jí otázku!
Reklama