Daniel Hůlka dorazil do internetové kavárny Electra dřív (tzn. ve 12.00), než jsme předpokládali. Promo manažer Janis Sidovský posunul Hůlkovi pro jistotu začátek akce o hodinu, a tentokrát asi mistr ke své smůle dorazil na minutu včas. Oblečen do dlouhého pršipláště ve stylu Drácula, neoholen a dlouhovlasatý, přesně tak, jak se dalo čekat. Evidentně nevěděl, do čeho jde. Rozhovorů za sebou tisíce, ale internetový ani jeden.
Nedal si kávičku a nesnažil se hrát si na hvězdu. Radost mu udělalo pivo (nejedno) a tlačil se k počítači nic nedbaje toho, že rozhovor měl začít ve 13.00. „Začneme“, řekl ve 12.10 a začal si pročítat dotazy. Formulace volil krátké, ale okolo toho napovídal spoustu o svém životě.
Jeho vztah k Pavlíně Wolfové je prý láskyplný, nejde o žádné reklamní aktivity - tvrdil pro jistotu zúčastněným redaktorkám Ženy-in a Petru Matouškovi. Znají se už rok, ale zatím se prý na svatbu nechystají.
Veselé historky má především s fanatickými obdivovatelkami a jak Daniel Hůlka tvrdí, nejhorší jsou ty opilé. Ale i normální holka prý umí udělat dobrou scénu. „ Jel jsem autem domů, zastavím před barákem a vidím procházet šestnáctiletou holčinu. Řekl jsem si, nevylezu a zamknul jsem se, v tom mi zazvonil mobil. Asi tak 20 minut jsem něco řešil a pak jsem beze strachu otevřel dveře auta. A ona tam stála. Vrhla se na mne a začala mne líbat a tlačit zpátky dovnitř,“ popisoval Daniel Hůlka situaci bedlivě sledovanou okolojdoucími občany a dodal dusící se smíchem „možná by to bylo příjemný, ale ona měla strašlivý rovnátka.“
Překvapením bylo, že si otázky nevybíral, jedna pěkně za druhou, příjemná i nepříjemná. Jen hulvátské dotazy typu „ Běž do…“ ignoroval. Přiznal se však, že internet nezná a nepoužívá. Raději chodí do hospůdek.
Nejvíce se rozčílil, když mluvil o návštěvě Vatikánu. „Všechny státní noviny, rozhlasy a televize moje vystoupení ve Vatikánu ignorovaly. Každý záběr v Český televizi byl ustřihnutej před tím, než jsem se tam objevil. Jen bulvár o tom psal a Nova to vysílala. A chování některých lidí z prezidentstké kanceláře ani nejde popsat,“ nadával Hůlka jak špaček.
U chatu vydržel přes dvě hodiny. Zodpověděl 108 dotazů, ale na dalších téměř 300 nestačil. Dostal dvě pozvání, na Šumavu a do Kanady a navíc mu jedna fanynka posílá svetr s vypleteným obličejem Daniela Hůlky. Ve 14.10 to zabalil, na žádost provozovatele kavárny :-). A odešel ke svému autu. Kdo řídil netušíme.
Jen jeden dotaz chyběl a žádná z přítomných slečen to nezkoušela zjistit. Nevíme, jestli Dan Hůlka nosí spodní prádlo.
Reklama