Daniel Hůlka nastartoval svou hvězdnou kariéru v roce 1995 účinkováním v nezapomenutelném muzikálu Drákula. Prakticky přes noc se stal nesmírně populárním a jeho mohutná, dva metry vysoká postava, široká ramena, pronikavý pohled a zarostlá tvář přinášely vzrušení desetitisícům obdivovatelek. V roce 1998 dokázal v nejprestižnější čtenářské anketě Český slavík porazit i božského Karla. Ani nyní není jeho popularita na ústupu. Jeho vystoupení jsou permanentně vyprodaná a o Zlatého slavíka svádí každoročně urputný boj. A to i přesto, že svých vlastních skladeb mnoho nemá.
Za dobu své popularity se o něj velmi zajímala i bulvární média. Vzpomeňme na natrhání kytice tulipánů pro přítelkyni zpěvačku Lenku Novou před olomouckým hotelem a dramatický výslech na policii, kde byl připoután drsnými pouty k ústřednímu topení po několik hodin. Vzpomeňme i na to, že Daniel byl zařazen po známém publicistovi Radku Johnovi po bok roztomilé dcery Petra Spáleného Pavlíny Wolfové.
Bulvární média si všímala i podobnosti jeho kariéry s Pavarottim. Původně operní zpěvák (žák profesora Jankovského) se z pohledu některých skalních příznivců klasické hudby zpronevěřil dobré muzice a přešel na škvár v podobě populárních odrhovaček.
Jaký je však ve skutečnosti? Co si myslí o sobě, o životě, o svých fanoušcích? Zeptejte se ho osobně. Nemusíte nikam jezdit, jen si sedněte k počítači a ptejte se. Ve středu 16. února ve 13.00 s Danielem Hůlkou proběhne on-line rozhovor, který pořádají společně http://www.novinky.cz a denní magazín pro ženy www.zena-in,cz na adrese http://rozhovor.zena-in.cz/. Otázky však můžete klást už teď.
Chcete nám poslat mail? redakce@zena-in.cz
Reklama