Děkujeme za další názor a příspěvek na dnešní téma čtenářce Zuzaně.

Dobrý den, k vůním můžu uvést jediné!! Prostě je zbožňuji a nestačí mi pouze jedna! Jsem typ člověka, co rád střídá vůně ať už podle letního období či podle nálady. A dneska? Dneska vzhledem k tomu uplakanému počasí mám na sobě vůni od Avonu Bond Girl podpořenou tělovým krémem taky z řady Bond Girl. Přesně tak jako agentka Jamese Bonda. Jedná se o výraznou vůni, aby Vás nejen každý viděl, ale i "cítil". Je to sebevědomá vůně.

Převážně miluji víceměnně sladké až kořeněné vůně. Můj oblíbený J¨adore od Diora nebo naopak na krásnou romantickou večeři s partnerem kapka Romance od Ralfa Laurena no hotová harmonie

Jako letní vůni mám ráda tu od Tommyho Hilfingera Sweet dreams myslím, je lehká nevtíravá. V létě člověk nemusí zrovna na sebe upozorňovat těžkou vůni právě naopak, v souladu s přírodou mít něco kapku výrazného ale svěžího

Jak jsem řekla mám doma vůní několik od toaletek přes parfémové vody. Žena by měla vonět:-) I když chlapi mají rádi i tu vůni samotného ženského těla, úpřímně pokud nicméně nepoužijete patřičný deodorant zase taková slastná vůně v podobě vůně Vašeho potu to není!! Takže zvedám ruku pro, abychom my ženy krásně mužům voněly .

S pozdravem Vaše čtenářka Zuzana

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

No jo, ale my možná máme o svých vůních jiné představy než muži. Muži většinou chtějí, aby vůni těla (samozřejmě čistého) nepřebíjely vůně syntetické. A v tom je docela chápu.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Vadí vašemu partnerovi, když to přeženete s "voňavkou"? Napište nám, jak je to u vás.

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama