seznam.jpg
Foto: Profimedia

Lisa Marie Presley byla jediné dítě rokenrolového krále Elvise Presleyho. Americká popová zpěvačka a textařka včera zemřela v 54 letech. Oznámila to její matka Priscilla. „S těžkým srdcem se musím podělit o zdrcující zprávu. Opustila nás moje krásná dcera Lisa Marie,“ uvedla Presleyová

Lise se zastavilo srdce, následně byla převezena do nemocnice, ale už se nedalo nic dělat. Údajně nebyla nijak nemocná a ještě před pár dny se zúčastnila předávání cen Zlatý Glóbus, kde dokonce přebíral cenu Austin Butler za nejlepší herecký mužský výkon ve filmu Elvis. Ten jí a její matce při předávání poděkoval.

Co se týče jejího života, je zajímavé, že byla čtyřikrát vdaná, dokonce i za popovou legendu Michaela Jacksona, manželství ale rychle skončilo. Lisa Marie po sobě zanechala tři dcery, syna Benjamina, bohužel, sama pochovala nedávno.

Na sociálních sítích jí vzdávají hold celebrity jako například rodina Jacksonova, John Travolta, nebo její bývalý manžel Nicolas Cage.

Lisa si svého otce tolik neužila, bylo jí totiž pouhých devět, když zemřel. Podědila po něm ale výjimečný hlas, který samozřejmě často využívala při zpívání. Vzniklo dokonce několik upravených duetů s otcem Elvisem. 

Zdroj: people, reuters, CNN, Wikipedia