Ne, nebojte se, žádná předpověď totální apokalypsy se konat nebude, ale to, co jsem říkala před začátkem roku, je tady a je dobře se připravit i na větší intenzitu. Povodně nejsou u konce.

povoden

Austrálie, Německo, Brazílie a v menší míře i my. To je začátek roku 2011, a pokud jsem už někdy v říjnu (konkrétně TADY) mluvila v souvislosti s předpovědí katastrofální zimy jen a pouze o vodě v podobě sněhu, jeho tání a později i o vodě ve skupenství běžném, nemýlila jsem se.

To se nechci prsit, jen připomenout, že připravit se není na škodu.

Po Německu a Brazílii přijdou další státy.

A nebude to jen třetí svět. Nepočítejte jen s Čínou, Indií, Malajsií. Tak jako loni to bude Polsko, Slovensko, Rakousko i my. Voda je druhé jméno pro letošní rok, a nejen ona.

Celá tahle věc je způsobená narušenou atmosférou, narušeným cyklem v přírodě, narušením gravitačního pole Země a celého koloběhu živlů v přírodě tak, jak je známe.

Není to jen dílo člověka. V celé míře jsme toto nezpůsobili, jen to patrně bagatelizujeme. Ovlivnit v plném rozsahu to ale nemůžeme.

Na vině je naše postavení ve vesmíru a hlavně činnost Slunce.

Země se blíží do bodu, ve kterém byla už mnohokrát a o kterém se mluví historii starých kultur. Najdete to ve svitcích na tabulkách, v Bibli a mnoha a mnoha jiných pramenech vycházejících a popisujících události související se zánikem i rozkvětem noha kultur a civilizací. Jsme jedni z dalších v řadě. Není to nic, co bychom neznali. Jen si to nemůžeme pamatovat.

Je možné, že se poněkud změní struktura a uspořádání na Zemi, ale člověk přežije.

Tím chci hlavně vyvrátit teorii o tom, že současné katastrofy a čím dál silnější klimatické vlivy jsou ohlašujícím signálem blížícího se konce 2012. Současně ale i potvrdit, že ohlašujícím signálem jsou.

Ovšem ne zániku. Jen změny, která bude sice velká, ale ne likvidační.

Pokud se ptáte na sebe, pak přežijete.

A možná by bylo dobré teď poděkovat mamince a tatínkovi, že vám vybrali pro narození stát, který nevlastní moře, je obklopen horami, nachází se v mírném pásmu a je hluboko ve vnitrozemí.

Reklama