Renée Zellwegerová začně psát svůj druhý deník. Po několika měsících váhání je to jasné: populární herečka zase stane před kamerou coby kultovní zmatkářka Bridget Jonesová.

Zellwegerová oznámila, že s filmaři už podepsala smlouvu. Role v Deníku Bridget Jonesové 2 jí vynese asi patnáct milionů liber. Před několika měsíci hrozilo, že se druhý díl Deníku buď nezačne vůbec natáčet a nebo si hlavní roli zahraje jiná herečka. Zellwegerové se do nastavovaného příběhu příliš nechtělo.

Teď se však na filmovém plátně předvede celá stará dobrá sestava: s Renée si zahraje i Hugh Grant a Colin Firth. Kromě autorských honorářů budou mít herci i podíl ze zisku a distribuce. Na kazetách a DVD se film objeví půl roku po premiéře v kině.

Zellwegerová bude muset zase pár kilo přibrat. To proto, aby postava Bridget Jonesové, roztržité, osamělé a po lásce toužící třicátnice byla "dokonalá". Scénáristé však prozradili, že Bridget se ve filmu podaří výrazně zhubnout (důvodem bude heroin).

To aby si Renée pořídila železný žaludek...

Jak Zellwegerová hodlá do role tloustnout? "Stejným způsobem, jako když se točil první film. Hodím se do anti-fitness režimu a budu jíst kalorická jídla tak, abych nabrala alespoň dvacet liber denně," říká herečka.  

      
Reklama