lak

No řekněte, čím lépe ukončit „chodidlové téma“ než nějakou stylovou novinkou. Teď už víte, jakou pozornost vašim chodidlům a prstům u nohou věnují muži a co to s nimi dělá. Teď už víte, že se všichni shodují na tom, že jedině upravené nohy s hezky nalakovanými nehty jsou přitažlivé. Teď už víte, jak se o své nohy starat, aby na ně byl pěkný pohled.  

lak

Takže je nejvyšší čas omrknout, co je nového v jejich krášlení. Jaké jsou nejžhavější módní trendy, které se týkají právě našeho aktuálního tématu. Řeč bude o barvách laků na nehty a barvách bot. Myslíte, že by měly spolu ladit, že by měly být tón v tónu?

lak

Možná si ještě pamatujete dobu, kdy módní diktát nepřipouštěl odlišnou barvu laku na rukách a na nohách. Bylo to považováno za prohřešek proti dobrému vkusu. To už je naštěstí dávno pasé.

Já bych to pravidlo určitě porušovala, protože nehty na nohách si troufnu nalakovat třeba tyrkysovou a vůbec mi to nepřijde výstřední, na rukách mi i růžová připadá moc.

lak

Ale trendy jdou ještě dál.  Letošní léto je opravdu odvážné a namíchalo nám koktejl z těch nejzářivějších a nejštěvnatějších odstínů. Přeje veselým, vyzývavým a neonovým barvám. Barvy laků mohou, ale také vůbec nemusí korespondovat s barvou bot. Právě naopak, čím větší kontrast, tím lépe. Pojďte se inspirovat nejkrásnějšími kombinacemi.

Jak se vám líbí tyto barevné kombinace? Která vás nadchla nejvíc? Budete se inspirovat? Nosíte výrazné laky, nebo jste spíš konzervativní a dáváte přednost neutrálním odstínům?