Příznivé účinky zeleného čaje na lidský organismus jsou známé již tisíce let, a přesto nepřestávají udivovat. Čajové lístky nápoji propůjčují vysoký podíl zdraví prospěšných antioxidantů, které posilují imunitu a snižují riziko infarktu i rakoviny. Zázračná bylinka echinacea zase ohromuje takřka nekonečným seznamem léčivých účinků – od prevence chřipky a nachlazení po blahodárný vliv na kůži a celkové posílení imunity.

TEEKANNE spojilo síly těchto dvou přírodních zázraků a přináší vám čajový koktejl života a zdraví, obohacený o osvěžující jemné tóny limetky. V nápoji ze zeleného, ovocného a bylinného čaje ucítíte příjemnou chuť sibiřského ženšenu a prvotřídních čajových lístků, díky nimž zůstanete ve formě i s nástupem chladných podzimních dnů.
5b9259d0dfd0fobrazek.pngNedejte podzimním chmurám šanci a včas proti nim vyrazte s šálkem čaje TEEKANNE Green Tea Echinacea-Lime. Osvěžující a chutné povzbuzení, které posílí organismus a dokonale uvolní mysl.

TEEKANNE Green Tea Echinace-Lime je k dostání za cenu 41 Kč.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Reklama