Těšila jste se na letní tábory? Popravdě neznám nikoho, kdo by se na ně netěšil. Zato po táboru občas někdo odjížděl zklamaný. Jaké trable si na letním táboře zažila se zelenými bombarďáky čtenářka Balerina?


V mých ještě dětských letech mi kupovala kalhotky maminka. Samozřejmě nešlo o žádné pěkné kousky, ale o funkční prádlo. V té době jsem to ještě vážně neřešila.

Tehdy mi mohlo být tak 12 let, když jsem s nejlepší kamarádkou jela na svůj první letní tábor. Byl to opravdu nefalšovaný tábor v přírodě, sprchu tvořila ze 3 stran skála a pak jeden kusu žlutého igelitu, na odvážlivce, kteří do ni vkročili, tekla z trubky pouze ledová voda. Není divu, že jsme do sprchy šli jen jednou za 14 dni, to zrovna přijížděli na návštěvu rodiče.

Další kuriozitou byli stany, obrovský stan na jídlo a dřevěné kadibudky. A právě kadibudka figuruje v mém příběhu.

Jsem celý život dost stydlivá, a proto jsem se chodila převlékat do plavek do kadibudky. Jenže jsem zároveň dost neohrabaná a tak se stalo, že jsem v tom pidi prostoru své kalhotky shodila do toho zavánějícího otvoru. Opravdu se mé zelené kalhotky výborně vyjímaly na hromadě... jistě víte čeho.

Bylo mi děsně trapně a tak jsem se rychle sbalila, kalhotky oželela a z místa činu utekla. Tím by příběh skončil, ale bohužel nějaký extremně aktivní spolutáborník si spodního prádla v záchodku všiml a pelášil za vedoucím. A protože si asi vedoucí myslel, že je těch kalhotek škoda začal je lovit...

Zanedlouho se kolem kadibudek seběhnul celý tábor, až byly kalhotky vítězoslavně vyzdvihnuty a začalo pátrání po majiteli. Samozřejmě jsem se nepřiznala. A tak to pokračovalo každé ráno kalhotky (již vyprané) se při raním nástupu ukázaly a následovala otázka: „Nepostrádá je někdo?" Já sem byla červená až za ušima, celý tábor se smál, ale nepřiznala sem se...

Ke konci běhu se již ukazoval jen cípeček vyčuhující z bedny a už to vyvolalo salvu smíchu. Dodneška doufám, že nikdo neví čí ty hrozné zelené bombarďáčky utopené v latríně byly.

Balerina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama