Jaro je obdobím, kdy vše kolem nás kvete a příroda se začíná pomalu zelenat. Dopřejte i sobě zelený start do nového roku. S čajem SenchaRoyal od Teekanne můžete prožít kousek svěží jarní přírody také u vás doma.

Začátek nového roku spolu s příchodem jara znamená nový start nejen pro přírodu, ale i pro vás a vaše tělo. Po dlouhých zimních měsících pomalu sundáváme zimní bundy a nedočkavě čekáme na příjemné sluneční paprsky, které nás prohřejí.

čajeZahřát a příjemně naladit nás může zároveň zelený čaj od společnosti Teekanne – SenchaRoyal. Zelené čaje jsou známy v Číně už několik tisíc let pro svou lahodnou, lehkou a příjemnou chuť, která pozitivně ovlivňuje lidský organizmus.

Obsahové látky zeleného čaje, katechiny, pomáhají zabránit hromadění tuků v těle. Zelený čaj rovněž podpoooruje vylučování vody z těla, a proto je zelený čaj ideálním společníkem při jarních detoxikačních kúrách.

V dnešní době je zelený čaj oblíbený po celém světě. SenchaRoyal je navíc obohacen chutí exotického ovoce, které uspokojí všechny vaše smysly.

Více informací: www.teekanne.cz

Reklama