Jíte zdravě? Myslíte na své tělo??? Activia Vláknina obsahuje více vlákniny a díky Bifidus EssensisÒ pomáhá při každodenní konzumaci regulovat zažívání již do 15 dní!

 

ČESKÁ POPULACE KONZUMUJE AŽ O POLOVINU MÉNĚ VLÁKNINY,

NEŽ JE LÉKAŘI DOPORUČOVÁNO!

 

Lékaři doporučovaná denní dávka vlákniny je 25–30 g. Naše populace ale obvykle konzumuje jen 15 g vlákniny denně!  Vláknina je ovšem základem zdravé a vyvážené životosprávy, a proto je potřeba ji konzumovat více a častěji. Lahodný způsob, jak si dopřát vlákninu každý den, je nyní i nová Activia Vláknina od Danone.  (Po odborné stránce konzultováno s doc. MUDr. Lubomírem Kuželou, Dr.Sc.)

 

ACTIVIA = VÍCE NEŽ BĚŽNÝ JOGURT!

 

Pouze Activia od Danone obsahuje vedle základních jogurtových kultur i unikátní živou kulturu Bifidus Essensis®, kterou neobsahuje žádný jiný běžný jogurt. Vědecké testy prokázaly, že Activia díky Bifidus Essensis® pomáhá při každodenní konzumaci regulovat zažívání již do 15 dní!

 

ACTIVIA VLÁKNINA = UNIKÁTNÍ KOMBINACE VLÁKNINY A BIFIDUS ESSENSIS®

 

Nová Activia Vláknina od Danone je ideálním příkladem, jak snadno a velmi chutně nahradit potraviny s „přirozeným“ obsahem vlákniny. Activia Vláknina obsahuje více vlákniny a díky Bifidus Essensis® pomáhá při každodenní konzumaci regulovat zažívání již do 15 dní.

A navíc je nejen zdravá, ale i skvěle chutná! Stačí si jen vybrat svou oblíbenou příchuť – Müsli; Švestka & Müsli; Kiwi & Cereálie.

 

KAŽDÝ DEN ACTIVIA VLÁKNINA POMÁHÁ REGULOVAT ZAŽÍVÁNÍ DO 15 DNÍ!

Reklama