Whirpool

„Zelená“ řada spotřebičů Green Generation rozšiřuje své řady a přináší novinky, které šetří nejen čas a peníze, ale také životní prostředí. Nové produkty jsou výjimečné svou energetickou třídou, novými funkcemi a technologií 6. smysl, která sama stanoví, kolik je zapotřebí vody a energie pro dosažení co nejlepšího výsledku. Díky těmto vlastnostem pomáhají spotřebiče Whirlpool snižovat spotřebu energie a vody v domácnostech a minimalizují negativní dopady na životní prostředí.

WhirpoolWhirlpool v oblasti „zelených“ technologií není žádným nováčkem, například korporátní oddělení pro životní prostředí založila společnost již v sedmdesátých letech. Společnost se také zavázala uplatňovat odpovědnou obchodní činnost, která je v souladu s dobrým jménem, vycházejícím z bezúhonnosti, čestnosti a kvality. Z toho plyne, že usiluje o splnění požadavků, kladených na ochranu životního prostředí, a to jak při projektování, výrobě, distribuci, používání, tak i při likvidaci výrobků Whirlpool. Tento závazek by neměl žádný smysl, pokud by společnost neposkytovala skutečně zelené výrobky.

Whirpool

Řada volně stojících spotřebičů Green Generation se vyznačuje energeticky úspornými třídami a moderním designem Carisma. Pro ten jsou typické zaoblené elegantní tvary, které se hodí do každého interiéru. Pro kuchyň jsou příklady novinek myčka ADP 7955 WH TOUCH, ADP 7955 IX TOUCH a myčka ADP 6993 Eco, chladničky WBC3546 A+NFCX, WBC3546 A+NFCW a WBC37352 A++DFCW. Koupelnu oživí nový model pračky AWOE 8759 či AWOE 9730.

Úspory, které díky spotřebičům Green Geenration lze dosáhnout:

Produkt Úspora za 10 let
Pračka* 13 800 Kč
Myčka** 7 560 Kč
Kombinovaná chladnička*** 17 500 Kč
Skříňová mraznička**** 11 000 Kč
 
* ušetříte s pračkou Green Generation ve srovnání s 10 let starým modelem pračky Whirlpool (4,85 Kč/kWh, 80 Kč/m3 vody)
** ušetříte s myčkou nádobí Green Generation ve srovnání s 10 let starým modelem myčky Whirlpool (4,85 Kč/kWh, 80 Kč/m3 vody)
*** ušetříte s kombinovanou chladničkou Green Generation ve srovnání s 10 let starou kombinovanou chladničkou (4,85 Kč/kWh)
**** ušetříte s mrazničkou Whirlpool ve srovnání s 10 let starou skříňovou mrazničkou (4,85 Kč/kWh)

Ekologické mytí nádobí

Whirpool

Myčky nádobí Green Generation jsou nejen vysoce účinné, ale i ekologické. Úsporné a inteligentní technologie spotřebičů dosahují vyšších úspor než dnešní třída A, avšak bez jakýchkoliv kompromisů při dosahování výsledků. Myčky Green Generation umožňují úsporu až 50 %* vody, energie a času.
* srovnání mezi min. a max. spotřebou vody, energie a času při programu se 6. smyslem 40 - 70 °C.

Tipy pro úsporu energie

  • WhirpoolPři ručním mytí pokaždé spotřebujete 42 až 104 litrů vody; s programem 6. SMYSL můžete snížit spotřebu až na 7 litrů.
  • Použijte program Quick, pokud je nádobí jen mírně znečištěné bez připálenin a připečenin; při použití tohoto programu spotřebujete 10 litrů vody a 0,65 kWh energie (program bez sušení); tento program trvá pouze 15 minut.
  • Nezvyšujte dávky mycího prostředku; dávku mycího prostředku vždycky upravte podle množství nádobí v myčce - je to nejen šetrné k životnímu prostředí, ale rovněž úsporné.
  • Místo předmytí nádobí v ruce použijte program Prewash (Předmytí) se spotřebou vody pouhé 4 litry.

Myčka ADP 7955 WH TOUCH a ADP 7955 IX TOUCH

WhirpoolMyčka ADP 7955 WH TOUCH z řady Green Generation je vybavena 6. smyslem, který ušetří až 30 % vody, energie a času díky schopnosti rozpoznat úroveň znečištění nádobí. K dokonalým výsledkům přispívá nová technologie Power Clean Max umožňující díky 24 rotačním vysokotlakým ostřikovacím tryskám a speciálnímu prostoru ve spodním koši dokonalé umytí velmi zašpiněného nádobí. Myčka také nabízí možnost při mytí využívat páru. Díky kombinaci vody a změkčujících účinků páry zaručuje myčka dokonale čisté nádobí bez nutnosti ručního předmývání. Během mycího cyklu vytváří páru, která změkčuje zaschlé zbytky. Jemnost páry je ideální také pro choulostivé kousky nádobí, jako je například sklo. Pára navíc během mytí pomáhá odstraňovat bakterie a nádobí dezinfikuje. Funkce Antibacteria zase zaručuje odstranění 99,9 % bakterií z nádobí, což ocení zvláště domácnosti s malými dětmi. Novinka z řady Carisma se pyšní oblými liniemi, které budou slušet každé kuchyni. Doporučená maloobchodní cena bílého provedení je 17 990 Kč a nerezového provedení 19 990 Kč.

Myčka ADP 6993 Eco

WhirpoolMyčka ADP 6993 Eco v designu Carisma se pyšní kulatými tvary s jemnou elegancí a inteligencí technologie 6. smysl. Díky kombinaci použití vody a páry zaručuje myčka AquaSteam dokonale čisté nádobí bez nutnosti ručního předmývání. Během mycího cyklu vytváří myčka AquaSteam páru, která změkčuje zaschlé zbytky. Jemnost páry je ideální také pro choulostivé kousky nádobí, jako je například sklo. Pára navíc během mytí pomáhá odstraňovat bakterie a nádobí dezinfikuje. Funkce Antibacteria zase zaručuje odstranění 99,9 % bakterií z nádobí, což se hodí zvláště v domácnostech s malými dětmi. Doporučená maloobchodní cena je 15 490 Kč.

Zaujala Vás myčka nádobí Whirlpool ADP 7955 TOUCH? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže o tutu skvělu myčku v hodnotě 17 990Kč! Soutěž probíhá ZDE

Více inspirace najdete na stránkách www.whirlpool.cz

Reklama