Mlsáte rádi želé a dbáte na své zdraví? Pak jsou jako pro vás stvořeny nové multivitaminy Spektrum Gummies. Jejich výhodou je vynikající ovocná chuť a snadné užívání. To ocení všichni, kteří neradi polykají klasické tablety nebo tobolky. Vybírat můžete z variant Spektrum Gummies 50+ a Spektrum Multivitamin s Echinaceou pro podporu imunity.

Spektrum Gummies Multivitamin s Echinaceou pro podporu imunity

SpektrumJde o komplex vitaminů pro dospělé obohacený o Echinaceu pro podporu imunitních a obranných funkcí.  Rostlina Echinacea, podporující obranyschopnost organizmu, je již po staletí užívána pro udržení těla v dobré kondici, a to zejména v chladném období. Chutné želatinové multivitaminy Spektrum Gummies přispívají k zajištění každodenního přísunu důležitých vitaminů a minerálů a jsou vhodným doplňkem napomáhajícím k dosažení fyzické a duševní vitality. Přípravek neobsahuje žádná umělá barviva a můžete si jej vychutnat v osvěžujících příchutích – jahoda a pomeranč. Doporučená cena v lékárnách 60 ks s příchutí je 257 Kč.

Spektrum Gummies 50+

SpektrumMultivitamin Spektrum Gummies 50+ jespeciální přípravek určený pro aktivní život po padesátce. Obsahuje vitaminy a minerály nezbytné k udržení fyzické a duševní vitality během stárnutí. Například vitamin C a zinek podporují imunitu, mangan a vitamin K a D prospívají kostem a zubům, selen a vitamin E přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením, chrom se podílí na udržení normální hladiny cukru v krvi a jód přispívá ke správné funkci nervového systému. Spektrum Gummies 50+ neobsahuje umělá barviva a můžete si jej vychutnat v osvěžujících příchutích – jablko a ananas. Orientační cena v lékárnách 60 ks s příchutí je 247 Kč.

Reklama