5c5d8036cbc9bobrazek.png
Žehlička Gorenje SIH 2600GC je vybavena systémem proti ukládání vodního kamene, díky němuž nedochází k jeho usazování, které by vedlo k ucpávání kanálků pro výstup páry. Není tedy možné, aby došlo ke snížení parního rázu a vypadávání vodního kamene z žehličky. S touto funkcí je spojena samočisticí funkce, s níž během chvilky žehličku pročistíte. Obtěžovalo vás u žehlení občasné kapání ze žehličky? S Gorenje SIH2600GC se to již nestane. Systém proti odkapávání tomu zabrání, a to jak při horizontálním, tak i vertikálním žehlení. Pokud budete potřebovat narovnat silné zmačkání můžete využít parní ráz o síle 100 g/min.

Parní ráz lze použít i ve svislé poloze, na prádlo, které visí. Žehlička disponuje vytvarovanou špičkou a dostane se tak i do těžko dostupných míst. Žehlící plocha je keramická, vyznačuje se odolností a dlouhou životností. Je opatřena velkým množstvím kanálků, kterými je vedena vystupující pára. Praktická je i funkce automatického vypnutí, která při nečinnosti vyřadí přístroj z provozu
5c5d8097169a1obrazek.png
cena: 1 290 Kč

Méně nároční ocení napařovací žehličku Gorenje SIH 2200PS. I zde najdete systém proti ukládání vodního kamene, funkci samočištění a systém proti odkapávání. Žehlící plocha je vyrobena z nerezové oceli a po prádle krásně klouže. Při horizontálním i vertikálním žehlení větší nerovnosti zdoláte pomocí parního rázu, který zde dosahuje 60 g/min. Na jemné materiály oceníte i funkci žehlení na sucho a pokud necháte žehličku delší dobu bez dozoru funkce automatického vypnutí ji vyřadí z provozu.
5c5d80779725bobrazek.png
cena: 790 Kč

Všechny tyto funkce vám usnadní život a podporují dlouhou životnost žehliček Gorenje.
5c5d80adea04cobrazek.png

Více na GORENJE.CZ

Reklama