Rádi bychom vám představili novou zajímavou žehličku. Její největší výhodou je to, že při žehlení můžete přestat myslet na to, co děláte. Žehlička Philips PerfectCare Viva totiž všechno hlídá za vás. Nastavení teploty, kontrolu materiálu, při žehlení vytváří dokonalou hladkost vyžehlené plochy, žádné propálené nebo lesklé plochy a hlavně lehkost pohybu – žehlička je neuvěřitelně lehká!

S touto žehličkou, která povyšuje snadnost žehlení na ty nejvyšší příčky, můžete při žehlení například relaxovat – dívat se na televizi, sledovat svůj oblíbený pořad, poslouchat hudbu nebo si jen tak přemýšlet, věnovat čas žehlení sama sobě.

žehlení

Tak co, zaujali jsme vás? Z průzkumu, který proběhl mezi českými ženami, jednoznačně vyplývá, že nejvíce si ceníme toho, že žehlení je snadné. A to se vším všudy splňuje právě žehlička Philips PerfectCare Viva!
Více čtěte zde: www.snadnezehleni.philips.cz

Co všechno tato žehlička umí? Jaké jsou její benefity? Co určitě oceníte?

  • Od džínů po hedvábí jedním tahem

Unikátní technologie Optimal TEMP umožňuje při jediném nastavení teploty žehlit všechny druhy látek najednou. 

Dokonalé hladkosti tak dosáhnete už po jednom přejetí vašeho prádla.

  • Už žádné třídění prádla

Inteligentní mikroprocesor určí ideální poměr teploty a páry. Bez obav z poškození se můžete po džínech pustit do žehlení i těch nejjemnějších látek, jako je hedvábí, kašmír, vlna či polyester.

  • Žehlení z jedné strany

Cyklonová parní komora vytváří dvojitou parní sílu, která proniká tak hluboko do nitra látky, že druhou stranu oblečení už žehlit nemusíte.

  • Žádné propálené nebo lesklé oděvy

Optimální a stabilní teplota řízená mikroprocesorem je zcela bezpečná i v případě, kdy na žehličku zapomenete a necháte ji stát na oblečení déle než 5 minut. Nespálíte dokonce ani ty nejjemnější materiály.

  • Žehlení bez námahy

Vaše ruka se díky nízké hmotnosti neunaví ani při delším žehlení. Není to totiž váha žehličky, ale dvojitá síla páry, která zanechá vaše prádlo dokonale hladké.

  • Žehličky s výdrží

Nádržka vystačí i na dvě hodiny žehlení. Navíc ji můžete plnit i obyčejnou vodou, kterou pohodlně natočíte do odnímatelné nádržky přímo z kohoutku.

  • Unikátní technologie OptimalTEMP

Technologie OptimalTEMP zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Již není třeba váhat, přemýšlet a nastavovat, OptimalTEMP zaručuje naprostou eliminaci rizik spálení látky, navíc zvyšuje účinnost a rychlost žehlení. Nemusíte se obávat ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které doposud téměř nebylo možné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken. OptimalTEMP je technologie testovaná a schválená nezávislými odbornými textilními institucemi. Unikátní technologie OptimalTEMP zcela eliminuje nutnost třídit oděv, jakkoli řešit nastavování teploty a žehlení je díky ní 2 x rychlejší ve srovnání s klasickými žehličkami. To vše za srovnatelnou cenu.

Nová systémová žehlička Philips PerfectCare Viva GC7011 s příkonem 2 400 W nabízí stálý výstup páry 100 g/min s tlakem 4,2 barů a parní impuls 160 g/min. K provozu je připravena během dvou minut. Žehlicí plocha SteamGlide disponuje parní špičkou Steam Tip™ s protáhlými otvory pro dodání páry do špatně přístupných míst, navíc její tvar umožňuje jednoduše vyžehlit i místa kolem zipů a knoflíků. Systém Calc-Clean se zvukovým a světelným připomenutím odvápnění umožňuje používat do žehličky vodu z vodovodního kohoutku. Vodní nádržka o objemu 1,7 litru poskytuje možnost nepřetržitého žehlení po více než 2 hodiny a její naplnění je tak ideální pro žehlení skutečně velkého množství prádla. Velmi praktická je i 1,8 m dlouhá síťová šňůra spolu s 1,6 m dlouhou hadicí spojující žehličku se základnou.

Novou systémovou žehličku Philips PerfectCare Viva FC7011 je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech. Její orientační maloobchodní cena je 3 999 Kč.

žehlení

Žehlička Philips PerfectCare Viva: Vítejte ve světě snadného žehlení

Více najdete na stránkách: www.snadnezehleni.philips.cz

Reklama