Pokud máte po každém žehlení vlasů výčitky svědomí, vsaďte na šetrnější způsob vyrovnávání pomocí vodní páry. Nejnovější model parní žehličky na vlasy BaByliss ST495E je vybaven funkcí studeného napařováním Micro Steam, díky které vlasy získají během úpravy i cennou dávku hydratace, která je chrání před poškozením.

 

Žehlička vytváří pomocí ultrazvuku jemnou páru, která skrz mikroperforované otvory proniká do vlasů. K vysoké účinnosti narovnávání bez nežádoucího poškození přispívá i diamantovo-keramická vrstva, kterou jsou pokryty destičky s rozměry 100 x 39 mm. Samozřejmostí je i funkce loknování, takže se žehličkou jednoduše vytvoříte ve vlasech vlny podle vlastních představ.

žehlení

Parní žehlička umožňuje regulaci teploty na praktickém LED displeji v pěti úrovních, v rozmezí 150 °C až 230 °C, přičemž na nejvyšší hodnotu se přístroj zahřeje již za 90 sekund. Nádobka na vodu vystačí na pro 10 minut žehlenístálého napařování. Manipulaci usnadňují i ​​odnímatelné silikonové koncovky pro snadné rovnání vlasů i loknování. Součástí výbavy je i rozčesávací hřeben.

I tento produkt si můžete vyzkoušet na „vlastní kůži“ v HAIR STUDIU 5th AVENUE ve Vojtěšské ulici na Praze 1, provozované ambasadorskou značky BaByliss, paní Dagmar Míznerovou. Stačí si zavolat a zajistit si termín, kdy se Vám budou stylisti při prezentaci žehličky věnovat.

Tato žehlička BaByliss je v prodeji za doporučenou cenu 3 990Kč.