philips

Konec žehlení pro vás vyčarovat neumíme, a tak je oblíbený popěvek ze známé hry Divadla Járy Cimrmana: „Žehlení, žehlení, konce tomu není,“ stále platný. Ale máme pro vás alespoň tip, jak si žehlení ulehčit!

Jen málokterá žena má ráda žehlení. Jde ale o činnost, kterou jednou za čas vykonávat musíme. Přiznejme si, že manžela donutit k postávání nad prknem, není vůbec snadná věc a všechno na mandl dát také nejde. Ano, občas nám pomáhá správné vyvěšení prádla na šňůry, ale když prostě potřebujete dokonalý elegantní kostýmek, nebo přichystat chlapa na jednání, nezbývá, než sáhnout po žehličce.

„Žehlení, žehlení, konce tomu není,“ zpívá se ve známé hře Divadla Járy Cimrmana. Je tomu tak, konec žehlení pro vás vykouzlit neumíme, máme však několik tipů na žehličky, které vám alespoň tuto neoblíbenou činnost ulehčí…

Napařovací žehličky philipsPhilips EnergyCare GC 36xx  jsou vybaveny inovativním mechanismem, jenž omezuje zbytečnou tvorbu páry. Tím v průběhu každého žehlení ušetří až 20% energie bez nutnosti dělat kompromisy. Kromě úspory energie, stejně jako výjimečného designu a pastelových barev, nabízejí žehličky Philips EnergyCare  žehlicí plochu SteamGlide. Ta díky promyšlené kombinaci několika vrstev a odlišným druhům otvorů zajišťuje nejen super silný výstup páry a výjimečnou kluznost, ale navíc se může pochlubit i extrémní odolností vůči opotřebení a poškrábání.  Na první pohled pak jistě zaujme i lesklým stylovým vzhledem a dekorativním povrchem. Pro pohodlné žehlení a dokonalý výsledek nabízí žehlicí plocha SteamGlide také speciální parní špičku Steam Tip™ s protáhlými otvory pro dodání páry do špatně přístupných míst. Navíc špička žehlicí plochy všech modelů je tvarována tak, aby jednoduše vyžehlila místa kolem zipů a knoflíků. Philips EnergyCare s příkonem 2 400 W nabízejí trvalý výstup páry 35 g/min a parní impuls 100 g/min, díky kterým je můžete použít i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Nejvyšší model řady GC 3660 navíc disponuje funkcí automatického vypínání nepoužívané žehličky, čímž zajišťuje neustálou maximální bezpečnost.

philipsŽehlička Philips Azur GC4740 s žehlicí plochou SteamGlide Plus nabízí mohutný nastavitelný výstup páry 0-40 g/min a parní impuls 170 g/min, které umožňují její použití i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Navíc disponuje systémem  Ionic Deep Steam, ionizační technologií dodávající o 50% jemnější páru, která pronikne až třikrát hlouběji do libovolného typu látky. Tím přináší ještě rychlejší a jednodušší žehlení s výsledkem, na který můžete být skutečně hrdí. Pojistka proti odkapávání vody Drip Stop zabraňuje samovolnému úniku vody z průduchů při žehlení v nízkých teplotách, čímž chrání oděv proti případným skvrnám od vody. Zabudovaný systém Double Active Calc brání vápenatění, takže je možné používat i běžnou vodu z vodovodního kohoutku. Pro větší pohodlí jsou vybaveny nádržkou o objemu 335 ml a 3 m dlouhou síťovou šňůrou, jejíž vývod umožňuje otáčení o 360°. Elektronické bezpečnostní vypínání se postará o bezpečí celé rodiny. Pokud ráno zapomenete žehličku vypnout ze sítě, máte jistotu, že se sama po 30 vteřinách ve vodorovné poloze nebo osmi minutách ve svislé poloze vypne.  Součástí balení je i žáruvzdorný ochranný kryt, který umožní bezpečné uložení žehličky ihned po jejím použití. 

philipsPhilips Azur GC4710 s žehlicí plochou SteamGlide Plus nabízí výstup páry 0-40 g/min a parní impuls 160 g/min. Díky tomu umožňuje použití i ve svislé poloze na žehlení pověšených oděvů a záclon. Pojistka proti odkapávání vody Drip Stop zabraňuje samovolnému úniku vody z průduchů při žehlení v nízkých teplotách, čphilipsímž chrání oděv proti případným skvrnám od vody. Zabudovaný systém Double Active Calc brání vápenatění, takže je možné používat i běžnou vodu z vodovodního kohoutku. Pro větší pohodlí jsou vybaveny nádržkou o objemu 335 ml a 3 m dlouhou síťovou šňůrou, jejíž vývod umožňuje otáčení o 360°.

philipsNapařovací žehličky Philips Powerlife GC28xx s žehlicí plochou SteamGlide a zúženou špičkou nabízejí pojistku proti odkapávání Drip Stop a díky zabudovanému systému Double Active Calc, který brání vápenatění, lze k žehlení používat i běžnou vodu z vodovodního kohoutku. Pro větší pohodlí jsou vybaveny drážkou na knoflíky, která urychluje žehlení v jejich okolí a okolo švů a 2 m dlouhou síťovou šňůrou, jejíž vývod umožňuje otáčení o 360°. Zatímco GC 2840 v červeném provedení s příkonem 2 200 W nabízí stálý výstup páry 0-32 g/min a parní impuls 100 g/min, zelený model

GC 2830 s příkonem 2 100 W má stálý výstup páry 0-32 g/min a parní impuls 95 g/min. Třetí v řadě je žlutá varianta GC 2820 s příkonem 2000 W, stálým výstupem páry 0-30 g/min a parním impulsem 90 g/min..

Reklama